Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A megtöltött, befűszerezett...

A megtöltött, befűszerezett pulykamell lefagyasztható?

Figyelt kérdés
Járatlan vagyok ebben,nem csináltam még ilyet. Idén karácsonykor nem lesz semmi időm főzni, így ha van rá mód akkor az aszaltszilvával töltött pulykamellet a fűszerezés és a megtöltés után fagyasztóba tenném, így karácsonykor már csak sütni kell. Jó lesz így, vagy érződni fog a minőségén a fagyasztás?
2018. nov. 27. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Így nem lesz jó!


Ehető lesz, de az állaga nem lesz olyan, mint a frissen készült.

2018. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha 80%-ig megsütöd és úgy fagyasztod le a zsírjával, majd karácsonykor fagyosan beteszed a sütőbe és készre sütöd, olyan lesz, mintha akkor készítetted volna.
2018. nov. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ok, utolsónak köszi a tippet.
2018. nov. 27. 21:45
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Szívesen! Kipróbálva, igaz nem pulykával és tuti rendben lesz!:)
2018. nov. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nos, kérdező. Az elsőre ne hallgass, mert nyilvánvalóan gőze sincs a dologról.


Igen, így fagyasztható, és pontosan ugyanolyan állaga lesz, mintha frissen töltötted volna. Ki van próbálva.

2018. nov. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Utolsó, te is megsütve fagyasztottad vagy nyersen?
2018. nov. 28. 09:46
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Én is a 2-es mellett szavazok, finomabb lesz, ha elősütöd.

Amit a boltban veszel töltött, fagyasztott holmik, azok is félkészre, ha nem készre, vannak sütve. Na meg az sem közömbös, hogy rengeteg időt megspórolsz!:)

2018. nov. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%

6

Rendszeresen fagyasztok nyers, töltött dolgokat. Más az eljárás,mint a félműanyag, bolti dolgoknál.


Itt nincs állagvesztés egyáltalán.

2018. nov. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek! Na de akkor most vajon hogy lesz a jobb, sütve vagy nyersen, nem tudom eladönteni...☺
2018. nov. 28. 13:11
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

#9

Hát pedig innentől kezdve ezt neked kell eldöntened, mert én pl. nem vitatkozni járok ide.:)

De biztos lesznek még válaszok, amik segítenek a döntésben!

Vagy kérdezz meg valakit, akiről tudod, hogy jól főz, hogy mit gondol erről!

2018. nov. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!