Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Tudbnátok nekem ajánlani...

Tudbnátok nekem ajánlani olyan gyümölcscentrifugát ami nem drága annyira, de egyszerüen tisztítható és nem áll 1000 darabból?

Figyelt kérdés
2019. jan. 11. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek tisztitasa sztem azon mulik, hogy egybol elmosod e. :) Ma meg orommel, hnap korommel. :) En most mar csak akkor csinalok levet, ha sok van, mert a mosasat utalom ennek en is. De nem lehet ket darabbol sajna egy ilyen gepezet.
2019. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha anyagilag belefér, inkább lassúprést vegyél! Nekem Star Light van, a 240 wattos, emagon vettem akciósan. Nagyon szeretem, babának készìtek vele rostos gyümölcs- és zöldségleveket.
2019. jan. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, a mosogatás:)) Kétszer használtam és elajándékoztam. Gyümölcslét, csak turmixszal csinálok.
2019. jan. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szonata válasza:
Nekem van egy soha nem használt gy.centrifugám. Képletes összegért és a szállítási díjért szívesen elküldöm neked utánvéttel. Ha kéred lefotózom.
2019. jan. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

NE VEGYÉL GYÜMÖLCSCENTRIT !

Nekem is van két éve, meg voltam vadulva érte és itt áll kihasználatlanul.

A te döntésed, én csak javaslom.

2019. jan. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted az almás sütiket, akkor nem rossz ez. Szezonja van, akkor bevásárolsz több ládányit, kimagozod, megpucolod és csinálsz belőle sok almalevet. A maradék alma, amit kidob a gép még olyan nedves lesz, mintha lereszelted volna az almát és sütit csinálhatsz belőle még bőven úgy hiszem.
2019. jan. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hokai2 válasza:

Ott vannak a fogaid!

A legnagyobb baromság kicentrifugálni az ételt. A rostok többet érnek, mint a vizes lé!

2019. jan. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!