Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Fagyasztott kajat mikroban el...

Fagyasztott kajat mikroban el tudok kesziteni?

Figyelt kérdés
Ezekre a pulykamell, pulykakorong, rantott sajt ilyesmikre gondolok. Olajban sutottem oket eddig, de abban rengeteg a kaloria es ugy gondoltam mikroban olvasztom ki oket egy zarharo muanyag ethordoban. Ez igy mukodni fog?
2019. jan. 24. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább letenném a sütő aljába megsütni, sokan csinálják úgy, még halrudacskákat is. Így nem törnek el, és nem is áznak el a zsírban. Szóval süsd úgy mint a fagyasztott pizzát a sütő aljában, csak ugye ne a rácsra tedd simán.


A mikróban ahogy kiolvad menet közben csak ilyen folyós cucc lesz belőle, és nyers is marad. Konkrétan undorító. De szerintem a sütőben jó lesz. (Nem mindennel próbáltam még.)

2019. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Mindegyikre rá van írva, hogy milyen módokon lehet elkészíteni.

Van 1-2 féle mélyhűtött termék, ami mikróban is melegíthető, de az ritka. A mikró csak melegít, de nem süt.

Ha az olajat akarod kerülni, akkor süsd a sütőben ezeket, vagy pedig használj kókuszzsírt vagy egyéb egészségesített módszert.

De egyébként ezek a gyorsfagyasztott pulykakorong, rántott sajt és hasonlók olaj nélkül is baromi sok kalóriát, szénhidrátot és zsírt tartalmaznak, szóval ha egészséges életmódra hajtasz, pláne fogyásra, akkor jobb, ha egyáltalán nem eszel ilyeneket, vagy csak nagyon nagyon ritkán.

2019. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
pedig jól átmelegiti. ki lehet próbálni. mindig úgy seszem és jól megvagyok
2019. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
óóó köszi a halrudacskás tippet, imádom, csak ritkán sütök olajban, mert szar a konyha szellőzése és kb. egy hét, amire kimegy a szaga...
2019. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, a sutom el van romolva ezert kerdeztem. Beraktam a mikroba par darabot fasirtbol, sajttal toltott pulykamellbol es egesz jok lettek, szerintem sok kulonbseg nincs a serpenyos es a mikros kozt csak ez nem tocsog az olajban.
2019. jan. 24. 20:46
 6/6 Napsi2019 válasza:
89%
Azért vigyázz a mikrós sütéssel, mert nem öl meg minden baktériumot, ami a fagyasztást túlélte. Ha nem ajánlja a kaja zacskója a mikrós készítést, inkább javíttasd meg a sütőt, nehogy bajod legyen
2019. jan. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!