Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Kaptam ajándékba egy titánium...

Kaptam ajándékba egy titánium serpenyőt a Tefal tól. Mire kell vigyázni vele kapcsolatban? Lehet a tűzhelyen kiszárítani? Kell bele olaj, ha sütök vagy jó nélküle is? Be lehet tenni a serpenyőt a sütőbe?

Figyelt kérdés

Utolsó kérdés azzal kapcsolatos, ha beteszek valami kívül megpirított húst (amit a tűzhelyen pirítottam meg) tovább sütni a sütőbe, nem lesz probléma? Azért kérdezem, mert mintha lenne valami műanyag réteg a serpenyő fogóján, űgy vettem észre. Frittatat lehet benne sütni hasonló módon?

Végül igaz az, hogy nem szabad súrolni? És tényleg nem ragad rá semmi?


2019. febr. 7. 17:12
 1/3 grafno ***** válasza:
175c'-ig lehet betenni a sütőbe. Minimális olajat javaslok. Üresen nem szabad max hőmérsékleten hagyni mert a karosodhat a belső felülete a serpenyőnek. Papírral kitörlod. Drót, éles, hegyes tárgyat kerülni, nem súrol. Műanyag vagy fa javasolt.
2019. febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a válasz teljesen nem a kérdésre válaszol.


De titanium esernyőt olvastam, és kezdtem jót derülni, hogy milyen jópofa vicc, mikor látom, hogy serpenyő van a kérdésben.

2019. febr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"Műanyag vagy fa javasolt."


Bocsánat, hogy nem értettem, de ezt melyik kérdésre ajánlottad?


Egyébként olajsütésre alkalmas, tehát félig megtöltöm olajjal és úgy sütök benne?

2019. febr. 7. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!