Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Létezik olyan hűtőbe való...

Létezik olyan hűtőbe való tároló amit be lehet zárni?

Figyelt kérdés
Tehát ételhez való tároló aminek nem csak becsukni lehet a fedelét, hanem bezárni, hogy más ne férjen hozzá.

2019. febr. 7. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Koleszos vagy?😃

Amúgy szerintem nincs ilyen,de nálam bevált:cellux csík,teljesen körbe.Úgy értem,csak egy csík,a kezdésre kicsi ráhagyással

2019. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Anno láttam olyan megoldást, hogy egy nagyobb mikrós edény körbe volt tekerve lánccal, ami le volt lakatolva.
2019. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2019. febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, ilyen csavar, vagy kötőelem boltokba, vagy akár obi szerű barkácsboltba, kertészboltba lehet kapni vékony, nem túl ormótlan láncot, záras boltba meg kis emléklakatot.

Ez azért jó, mert így bármit lezárhatsz, akármilyen méretű

alakú szögletes edényre ráteheted úgy, hogy a 4 oldalát összefogja.

Előbb a kis lakatot vedd meg, hogy annak a pántjához tudd venni a láncot, hogy átmenjen a szemeken a lakat.


Ja, és nyomj műszerolajat (ne étolajat!) a lakatba, ne rozsdásodjon az állandó párás levegőtől.

2019. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!