Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Lesz baja a bolti sűrített...

Lesz baja a bolti sűrített paradicsomnak, ha felforralom és ismét befőttes üvegekbe teszem?

Figyelt kérdés
Van egy kedvenc paradicsomunk, de abból csak nagy kiszerelés kapható. Szeretném kisebb üvegekben elrakni. Megoldható?

2019. febr. 27. 08:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Abbol letezik kisebb is, csak nem uveges, hanem konzerv: [link]
2019. márc. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#9

Szerintem is az az egyik legfinomabb sűrített paradicsom. Szinte kizárólag azt vesszük ha elfogy a saját. Viszont nekünk sosincs problémánk a maradékkal, mert majdnem mindenbe szoktam tenni belőle, vagy csak úgy natúr kieszem az üvegből egy kanállal :)

2019. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, a #10-re írtam az előző választ!
2019. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#11 Nem szívesen veszek konzervet, állítólag nem egészséges, mert a paradicsom sava marja a fémet.


#12 Ez aranyos :)

2019. márc. 13. 22:01
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Áz hülyeség, hogy a paradicsom marja a fémet, ugyanis éppen ezért használnak olyat, ami nem reagál semmiféle savra!
2019. márc. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!