Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan keszül a káposztakeveré...

Hogyan keszül a káposztakeverék amit a gyrosba raknak?

Figyelt kérdés
2019. márc. 5. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Lereszelik durván a nyers kápit összevágják a többivel, tesznek hozzá fűszert vizet sót stb , összekeverik , be a hűtőbe és megérik másnapra . Filléres tétel .
2019. márc. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom... Felénk minden egyes összetevőt nyersen, külön edényben összevágva tárolva, -használják a gyroshoz. Soha sehol nem láttam az általad nevezett káposzta keveréket.
2019. márc. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lereszelik/legyalulják a káposztát és nyersen teszik a gyrosba. Nem csinálnak vele semmi mást és ennyi.
2019. márc. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
A zöldségeket összekeverni nem nehéz,de szerintem te arra gondolsz amiket még ráöntenek,ettől gondolod hogy ez egy kész szószos zöldségkeverék,csak tipp :)
2019. márc. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Én nem tudom, csak azt, hogy itthon a káposzta van túlsúlyban a hússal szemben, amit meg Németországban ettem egy töröknél, az hússal volt tele, káposzta tán nem is volt benne, csak némi paradicsom. hagyma és uborka. Túl töménynek is éreztem, de legalább nem csak reszelt káposztát ettem hasonló áron, mint itt.
2019. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!