Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ti mennyi pénzért ennétek meg...

Ti mennyi pénzért ennétek meg egy ilyen szendvicset?

Figyelt kérdés

Kenyér, vaj, sajt, paradicsom, kolbász, uborka, milka csoki, mogyoró, dinnyehéj, paprika, saláta, kesudió, lekvár, majonéz, mustár, sonka, Bounty, ketchup, méz, kenyér.

Jó étvágyat😀



2019. márc. 27. 06:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég ettem szóval én kihagynám :D
2019. márc. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Megértem😁

Ha ilyet eszik az ember, instant hasmenés!

2019. márc. 27. 06:38
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán a dinnyehéj lóg ki a sorból, egyébként ettől sokkal vadabbul is összeállíthattad volna. Ez egy sima szendvics, utána valami mézes-lekváros édesség, majd a végén egy kis csoki. Csak így most egy ütemben van, de egyébként egymás után simán megeszed őket, tehát nincs itt szó semmilyen hasmenésről. Egyetemista koromban ettől sokkal durvább dolgokon éltünk, pláne hó végén amikor nem viccből csinálta az ember hanem azt ettük azzal, ami éppen volt. Az ilyen hogy csokis keksz májkrémmel az teljesen alap volt. Szóval valami ütősebb kombót találj ki ha meg akarsz döbbenteni...
2019. márc. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
300 ft max
2019. márc. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Ez ugyan elég össze-vissza valami - a dinnyehéj meg szerintem nem élelmiszer, hanem hulladék -,de ettöl még senki nem kap önmagában hasmenést vagy egyéb problémát! De ettöl függetlenül szerintem elég undorító, ha minden ízérzék és válogatás nélkül összeraksz egy csomó valamit, ami egyszerüen túl sokféle, ezért nem illik össze.
2019. márc. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2019. márc. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
1 billion dollar.
2019. márc. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
ma 08:16-os: azért más a dinnyehéjból készített ez.az, meg más a dinnyehéj önmagában, ahogy a kérdés alapján érteni lehet.!
2019. márc. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Már a paradicsomnál bukta a dolog, nincs az a pènz amiért megenném
2019. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha reálisan nézem a dolgot, és 1 db ilyen szendvicsről van szó, (normál méret) én frankón megenném 300.000 ft-ért.

Annyi minden fel van sorolva, hogy ez alig fér rá egy szenyára, így mindenből csak nagyon picit kéne enni. Ez egyáltalán nem para.

Elmondom neked, ez nem hogy nem instant hasmenés, konkrétan abszolút meg se kottyanna, ha bevernék egy ilyet.

A legnagyobb bajom az a fél perces undor lenne, amíg legyűröm. Annyit meg kibírok 300K-ért.

Úgyse kerestem még másodpercenként tízezret. :)

2019. márc. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!