Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ti mennyi pénzért ennétek meg...

Ti mennyi pénzért ennétek meg egy ilyen szendvicset?

Figyelt kérdés

Kenyér, vaj, sajt, paradicsom, kolbász, uborka, milka csoki, mogyoró, dinnyehéj, paprika, saláta, kesudió, lekvár, majonéz, mustár, sonka, Bounty, ketchup, méz, kenyér.

Jó étvágyat😀



2019. márc. 27. 06:12
1 2
 11/12 Metionin ***** válasza:
100%
Hát én ezt simán, szóval kb. bármilyen nagyobb összegért, ha már fizetni akarsz. :D Az előző válaszoló által írt 300k simán elég lenne. De én is ezen gondolkodtam hogy ez mekkora szenya? mert ennyi mindent belerakni elég necces, szétborulna vagy akkor mindenből egy egész picit lehetne beletenni csak.
2019. márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Metionin, én vagyok a 300K-s, hát igen, én is már csak ilyen öreg fejjel mondtam a 300.000-et, 15 évvel ezelőtt egy szarabb buliban poénból is betoltam volna! :D
2019. márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!