Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A megmaradt palacsintákat...

A megmaradt palacsintákat lefagyaszthatom vagy akkor lehet csak amikor kisütöm?

Figyelt kérdés
Kihuzták a kisfiam fogát és igy megmaradt kb 20palacsinta de kidobni meg nem szeretném,tegnap sütöttem reggel igy betehetem még a fagyasztóba?
2010. júl. 5. 21:20
 1/6 anonim válasza:
persze,hogy beteheted,nem lesz semmi baja:)
2010. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De arra vigyáz hogy a palacsintába ugyebár van tojás és az hordozza a legjoban és azon képes a legjobban kialakulni a szalmonella

szoval inkább dobd ki és majd csinálsz másikat mint hogy legyen valami baja a gyermekednek és esetleg neked :D

2010. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fagyaszd le! Én is szoktam. A tojás meg hülyeség, mivel rengeteg tojásos tésztát, sütit is le lehet fagyasztani.
2010. júl. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szívesen átmegyek, és megeszem a maradékot :)
2010. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A piskóta is tojásos,még is lefagyasztom. Soha nem lett senkinek baja tőle. Sőt, a tojást is lehelet fagyasztani,külön a fehérjét,és a felszúrt sárgáját is. Ugyanúgy fellehet használni,mint a friss tojást.

A palacsintát,ha nem egyszerre akarod majd elfogyasztani,akkor két adagban fagyaszd le,vagy tegyél mindegyik közé sütőpapírt vagy folpackot.

2010. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek a segítséget:)
2010. júl. 6. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!