Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Beleevett egy varjú az ételbe,...

Beleevett egy varjú az ételbe, fogyasztható még?

Figyelt kérdés

A minap egy nagy adag pasticio-t készítettem, majd, hogy pihentessem, egy órára kint hagytam a teraszon. Később hirtelen azt láttam, hogy egy varjú csipeget jókora darabokat belőle.

Szerintetek ehető ez így még? Nem akarom kidobni...



2019. ápr. 30. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Hát azért nem egy varjat láttam már szemetesben turkálni, úgyhogy én biztos, nem enném meg... ha nagyon élesen látszódna, hogy melyik részéből evett, és lennének érintetlen részei, akkor levágnám ott, ahol evett, és azt kidobnám.
2019. ápr. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

😂😂

Nem enném meg, viszont én sem akarnám kidobni. Úgyhogy én tuti kint hagynám, egye meg, ha már úgyis nekiállt.

2019. ápr. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem biztos hogy megenném, de ízlés dolga. Akinek van hozzá gusztusa vagy nagyon éhes az lehet megeszi 😂
2019. ápr. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Fogyaszthatónak fogyasztható, én biztos nem enném meg.
2019. ápr. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem gondolod komolyan...
2019. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!