Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Miben tárolod a pékárut...

Miben tárolod a pékárut otthon, ha szövet tatyóval vásárolsz?

Figyelt kérdés
Vettem "szövet zacsikat", hogy azokkal vásárolják, de nagy kérdés bennem, hogy más hol tárolja otthon a péksüteményeket, kenyeret, stb.

#műanyagstop #többször használatos szövet zacskó #szövetzacskó #szövet zacsi
2019. jún. 22. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kenyérhez lehet kapni fábók készült csiki-csuki fekhelyet. Kenyéról. :D Nem tudom s nevét, talán kenyér tartó.


Zsemle, kifli, túrós táska, pogácsa és testvéreik pedig maradhatnak a szövetesben, el vannak vígan ott abban a max 2 napban.

2019. jún. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi is kenyértartóban tarjuk a kenyeret, de még a péksütit is, mert belefér. Ha többet veszek, akkor lefagyasztom.

Ilyenről beszélek:

[link]

2019. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A kenyértartóban simán a kenyér+ péksüti másnapra megszikkad. Én azt nejlonzacskóba beteszem, úgy a kenyértartóba, de havonta kb 1 zacsit használok el. Addig nyúzom amíg használhatatlan.
2019. jún. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nylonzacskóban, én se abban veszem, csak ha már szétment veszek valamit olyanban és onnét azt használom. A szeletelt kenyér a fagyasztóban van és mindig csak annyi szeletet veszek ki, amennyiről tudom, hogy kell majd.
2019. jún. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Mi sütjük a kenyeret, péksütiket otthon, de vagy több réteg pamut kendőben tároljuk, vagy zacsiba. (nekünk évek óta ugyanaz van)
2019. jún. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyanyáink durva vastag vászon kenyeresruhába csavarva tárolták kenyértartóban
2019. jún. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi papírban vesszük mindig a kenyeret. Kb 30 méterre van egy kisbolt, megfogjuk a kenyeret a papírral ami ki van téve, és arra a 30 méterre kibírjuk hogy kézben visszük.

Otthon van egy “kenyeres zacskónk”, egy kb 8 éves sparos szatyor, abba tesszük mindig. Ha van otthon bármilyen maradék szövet vagy műanyag szatyrotok amit nem használtok, az teljesen alkalmas erre a célra.

2019. jún. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Coffelia ***** válasza:
100%
A szövetbe csomagolás plusz kenyértartó a legjobb lehet fából, fémből, még kerámiából is. Egyik ismerősöm fedős üvegedényben tartja. Az a lényeg, hogy legyen esélye levegőzni azért.
2019. júl. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Alapban nem látom az összefüggést a tárolás és aközött, hogy miben hozod haza. Senki nem abban a szatyorban/kosárban tárolja a pékárut, amivel vásárolni jár, legyen az bármiből.


Mi egy kosárban, azon belül konyharuhába tekerve tároljuk a konyhaszekrényben. Külön kenyértároló már nem férne el sehol.

2019. júl. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!