Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen tapasztalatotok van?...

Milyen tapasztalatotok van? Aszalógépet tervezek vásárolni, de de annyi pro és contra véleményt olvastam, hogy elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés
Melyik gép lehet tényleg jó ami azért nem arany árban van?
2019. júl. 22. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A Lidl os aszalogepem van. Nagyon jo kis szerkezet. Negativumot nem tudok mondani rola. Pro: gyors, olcson uzemeltetheto, olcso a gep is. Con:eddig semmi
2019. júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy kontra ami erinthet is. Kb egy evben egyszer lehet kapni egy hetig fo szezonban.
2019. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sose volt aszalóm, de annyit tudok, hogyha a lidl vagy aldis cuccot akartok és épp nincs, akkor rá kell kérdezni az ügyfélszolgálaton, nekem eddig még mindig kerítettek olyat, amit akartam :)
2019. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!