Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A pöttyös túrórudi csak...

A pöttyös túrórudi csak szerintem lett rossz ízű az utóbbi időben?

Figyelt kérdés

Régen imádtam, de mostanában akárhányszor vettem, mindig csalódás volt a csoki réteg miatt. A gagyi bevonókra emlékeztet, nem finom.

A belsejétől sem vagyok elájulva már.

Ti hogy vagytok vele?

A tejcsokis ízlik.


2019. nov. 4. 06:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen még a kilencvenes években olyan volt a pöttyös rudi, mint ma a cserpes. Mára a pöttyös valami borzalom lett. Csak kér éve ettem újra túrórudit, akkor mutatta a feleségem a cserpes cuccokat.
2019. nov. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tényleg nem olyan mint volt,de nem most vagy 6-7 éve már.

Pedig gyerekkorom óta Rudi fan vagyok.

2019. nov. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1# én is úgy emlékszem rá a kilencvenes évekből. De még a kétezresben is. Jobb volt rajta a csoki és a belseje is finomabb volt szerintem.

A cserpes valóban nagyon finom, csak nem sok helyen kapható nálunk. Pöttyös viszont mindenhol van, még automata is van a munkahelyemen.. Mindenki úgy eszi, ufónak érzem magam néha.

2019. nov. 4. 06:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. nov. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A pöttyös évek óta folyamatosan veszít a minőségéből. Lassan eléri azt, hogy éppen olyan lesz, mint egy legalja saját márkás üzletláncé.
2019. nov. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a diétás étcsokis rudit, sokkal finomabb, mint a klasszikus.
2019. nov. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Ízlések és pofonok. Nekem a pöttyös ízlik csak igazán, a többit nem igazán szeretem, beleértve a Cserpes termékét. Pöttyösből is az étcsokis, a tejcsokis annyira nem jön be, túl édes rajta a csoki.
2019. nov. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

Érdekes, hogy mindig, mindenki a gyártókat hibáztatja, hogy lerontják a minőséget, az senkinek nem jut eszébe, hogy az Ő saját ízlése, ízérzékelése változott meg.

Én például rengeteg olyan ételt eszek meg, amit gyerekkoromban soha. Miért feltételezném, hogy ezek után a csoki még mindig pont ugyanúgy ízlene, mint 10 évesen?!

2019. nov. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ebben van valami, de én régen sem bírtam megenni a rossz minőségű csokikat, mindig is nagyon válogatós voltam. Gyerekként is otthagytam a Mikulást, ha rossz bevonó volt. Most is ugyanez a bajom, hogy nem jó fajta csokit használnak, pedig az árát azért megkérik.

A tejcsokis tényleg nagyon édes, de a kettő közül így is jobb szerintem.

2019. nov. 4. 11:08
 10/10 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Igen észre a cserpes rudi az még hozza a minőséget
2019. nov. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!