Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Szerintetek melyik Európa...

Szerintetek melyik Európa legROSSZabb konyhája?

Figyelt kérdés

2016. jan. 27. 19:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
62%
Német.
2016. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%

Gondolom úgy érted, hogy melyik európai nép konyhája a legrosszabb, mert egyébként még ennyi értelme sem lenne a kérdésnek.

Szerintem nincs ilyen. Egyrészt, nem egyforma az emberek ízlése - van, aki szereti a pacalpörköltet, van aki rá sem bír nézni.

Minden nép konyhájában van olyan, amit valaki finomnak találhat, és biztos van olyan is, amitől ugyanannak az embernek hányingere támadna.

2016. jan. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
52%

Az angol. Minden, ami jó benne, azt lopták más népektől... a kontinensről az ötleteket, a gyarmataikról meg a hozzávalókat. Vagy a bevándorlók vitték oda magukkal az ételeiket.

Persze nem csak az ő hibájuk, de a szigetországban amúgy bazi egészségtelenül étkeznek, egy rakás szemetet főleg, az időjárásuk miatt meg alkalmatlan az ország arra, hogy finom zöldségeket és gyümölcsöket termesszenek.

2016. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
41%
Németországban élek, és a német...karöltve a magyarral. Szerintem. Kövezzetek meg, de így gondolom.
2016. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
24%
A magyar. Annyira fantáziátlan, egyhangú, mint semmilyen másik.
2016. jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
30%
A Magyar szerintem is egy kalap sz*r. A lengyel is, mert az hasonló. Hogy mi a legrosszabb, nem tudhatom, amíg végig nem kóstoltam az összeset.
2016. jan. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
35%
Magyar, egyértelműen. A mellett ez a mostanában divatos vega konyha, nem tudom eldönteni melyik a rosszabb.
2016. jan. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 zgyzgy ***** válasza:
65%

Az angol konyha legfőbb ismérve, hogy nem létezik.

Tehát az angol.

2016. jan. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%

A férjem, aki évekig élt németországban (még az NDK-ban, ezzel sok mindent elmondtam), mindig azt mondja, hogy a magyarok annak a mesterei, hogy a legsz@rabb alapanyagból is jót hozzanak ki, míg a németek a legjobb alapanyagból is tudnak sz@r kajákat készíteni.

Jellemzően a németországi nyaralásom alatt állandóan szoljankát ettem volna, ami ugye nem annyira német eredetű. Az összes többi kajájuk íztelen volt, és egyforma.

Angol konyhával nincs konkrét tapasztalatom, de nézem a tévében, hát, néha elborzadok. Nem véletéenül a fish&chips a legendás nemzeti eledelük, ami natúr sülthal, sült krumplival.

2016. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%

Talán valamelyik skandináv. Svédországba sokat jártam, nagyon izgalmas ételre nem emlékszem, halak - azt szeretem, azzal nincs is gond - ettől eltekintve, hús, valamilyen gyümölcsös szósszal aztán annyi. Reggelire vajas kenyér, lóhúgy sűrűségű kávéval.


Angliában viszont igenis ettem nagyon jó - helyi, nem egzotikus - fogásokat, nekem nincs nagy bajom velük.


Szerintem holland konyháról sem lehet igazán beszélni, és ott is literben mérik a kávét.


Mivel kamionosként sokat vagyok külföldön nekem mindenem a magyar konyha. Pörkölt, a sokféle savanyúság, levesek, tejföl, túró - kint sok helyütt azt sem tudják mi az, alig várom, hogy hazajöjjek, tegnap egy kiló zúzából csináltam pörköltet - már alig van belőle.


Nagyon jókat lehet enni pl. a lengyeleknél, oroszoknál, a Balkánon, stb.

2016. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!