Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Fafüle gombát hol lehet kapni?

Fafüle gombát hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Szeretnék friss fafüle gombát venni (fafüle salátához) !

Hol tudom beszerezni ? Esetleg Ázsia centeren belül kapható valahol ?



#gomba #fafüle
2019. nov. 10. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Szárítva kapsz ott is.
2019. nov. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

A fafülgombára gondolsz? Erre?


[link]


Mivel nagyon sok keleti ételben van, valószínűleg olyan helyen érdemes keresgélni, ahol a kínai kaják alapanyagát általában be lehet szerezni.

2019. nov. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
így kezdtem hogy frisset szeretnék , egy salátába nem rakunk szárított zöldséget ha nem haragszol meg maradnék a friss verziónál
2019. nov. 10. 12:08
 4/6 A kérdező kommentje:
igen a fafüle gombára gondolok mint ahogy a kérdésemben látod is , ez logikus hogy ott lehet kapni ahol a kínaiak szerzik be ... köszi az értelmes de haszontalan válaszokat valaki azért majd válaszoljon már a kérdésemre is kérlek szépen
2019. nov. 10. 12:09
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Ha szárítva veszed, és beáztatod kb. fél-egy órára kézmeleg vízbe, olyan lesz, mint a friss.

Frissen én még sehol nem láttam.

Illetve tudsz szedni erdőben, most az esős idő miatt sok van, főleg bodzaágakon szeret nőni.

De tényleg, ha a szárítottat beáztatod, senki nem különbözteti meg a frisstől az ételben.

2019. nov. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
neha tescoban is ban de mindenhol szaritva. be kell aztatni jo elore es mehet a salataba
2019. nov. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!