Hol kaphatok sushit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régen az Auchanba tudtam venni sushi4you ki sushi boxokat, de sajnos már többedik alkalommal nem találtam, tudnátok segíteni, hogy milyen más hyperárúházba van itt pesten, vagy csak rendelni fogok tuni?

2020. jan. 10. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aldi és Lidl ahol szokott még lenni viszonylag gyakran. Figyelni kell az újságot, hogy mikor van akcióban, mert amúgy nem olcsók :D
2020. jan. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Múlt héten vettem a Lidlben 1099 Ft volt.
2020. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Wasabi szállít a sparba, illetve a Sushiroll nevű sushizó is kapcsolatban van több üzlettel. Viszont ha pesti vagy, akkor inkább menj el egy sushibárba, mert azok a boltiak sehol sincsenek a friss sushitól.
2020. jan. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
interspar, de nem mindig van. jobban jarsz ha rendelsz, belvarosban a wolt-tal, vagy netpincerrol. a sushi tollt szeretem en is nagyon, netpincer go kiszallit nekik azt hiszem
2020. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amugy az aldis nem volt rossz, a lidll-os nem igazan jjott be, lehet mar regebbi volt
2020. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!