Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Patogatott kukorica, mint...

Patogatott kukorica, mint köret szerintetek elképzelhető?

Figyelt kérdés
Általában csak mint snacket fogyasztjuk. Ugyanakkor a sült hasábburgonya is lényegében egy snack, mégis ott a helye a köretek között. Akkor miért ne lehetne ugyanez a helyzet a pattogatott kukorciával: jól mutathatna a tányéron a rántotthús, vagy a pörkölt mellett.

2020. máj. 19. 02:24
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Hat levesbetetkent már használtam, köretnek szeretnem nagyon száraz lenne. De próbáld ki, ha ennyire foglalkoztat.
2020. máj. 19. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva gondolkodsz: a hasábburgonya NEM snack, hanem elsösorban körítés, csak néha snack-ként fogyasztják.
2020. máj. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki, ha neked bejön, akkor gond egy szál sem!

Nekem elképzelhetetlen lenne egy rántott húshoz pattogatott kukoricát enni, mert olyan száraz lenne minden falat, hogy mire letuszkolnám meginnék egy liter vizet.

A pörkölthöz - mivel zaftos - kevesebb erőkifejtés kellene, de ott sem vonzó nekem a kombináció, egy zörgős, gurulós akármit villával kergetni.

2020. máj. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A pattogatott kukoricával az a baj, hogy száraz kajákhoz nagyon száraz lenne, a nedves ételek (ld. pörkölt) viszont szarrá áztatnák. Nem véletlenül nem szoktuk szósszal se leönteni a sültkrumplival ellentétben, mert azonnal felszívja mint a szivacs és ilyen puha löttyedt állaga lesz.
2020. máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Steak mellé ettem az USA-ban. Elkészítették a pattogatot kukoricát enyhén sós változatban ,majd chillis vörös cheddar sajtmártással öntötték le. A sajtmártástól nem volt száraz a kukorica.Akinél voltunk azt mondta ,hogy nem fő köret a húshoz. A tányérra steak hús , sült burgonya, vagy saláta nagyobb mennyiségben került és ehez volt kb egy maréknyi sajtos kukorica. Nekem így tálalva ízlett.
2020. máj. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Karamellasan
2020. máj. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
volt akkor válasteak
2020. máj. 28. 04:51
 8/8 SAMpernatural ***** válasza:
100%

Szerintem nem jó így köretnek :/

edd úgy ha szeretnéd, de inkább magában

de az a sajtos jól hangzik:D és sajtok terén jócskán van válasték ;)

2020. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!