Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Miért nem tudnak a magyar...

Miért nem tudnak a magyar emberek elrugaszkodni attól, hogy a KFC csirkéjét kukorica/zabpehelyben kell megsütni?

Figyelt kérdés
Elég régóta már csak külföldi oldalakon tájékozódom gasztronómián belül, és ha egy ilyen helyen az ember rákeres arra a titokzatos KFC-csirkére, az első adandó videóban/ veboldalon megkapja a választ, ami a sima "southern" rántott csirke, az USA-ból. Semmi különleges nincs benne, csak egy írós, lisztbe forgatott módszer, amit régóta alkalmaznak kinnt. Jó, nyilván ez itthon nem sok embernek jutna eszébe, de nem értem, hogy ennyi idő után is miért gondolják azt az emberek és a receptes weboldalak, hogy kukoricapelyhet kéne használni hozzá.

2021. febr. 9. 20:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
13%

#9 vagyok.


Nem megyek KFC-be, mert én ilyen moslékot nem eszem. De ilyesmiről nem is volt szó a kérdésben. Vagy ti most lenézitek magatokat, mert vidékiek vagytok? Én falusiként még ezt a kifejezést is utálom, és jól pofánverném a pestieket akik használják.

2021. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is kukorica pehellyel csináltam de érdekes mód nem lett vmiért különlegesebb ize
2021. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozok a 6.-hoz, még én sem hallottam a kérdésben szereplő mítoszról.
2021. febr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nyilván a magyar emberek nem lehetnek olyan okosak, mint az amerikaiak, és főleg nem lehetnek olyan okosak, mint te, de ezzel ne foglalkozz, te már megvilágosodtál, egyed kukoricapehely nélkül a KFC-t nyugodtan tovább, nekünk, egyszerű halandóknak pedig adj még egy kis türelmi időt, hátha egyszer megértjük mi is a nagy KFC titkot!
2021. febr. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%
14: :-D
2021. febr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Én szégyenlem magam, hogy nem tudok magyar emberként elrugaszkodni a KFC csirke helytelen sütési módjától.


Kérem az amerikai népet, az USA-ban élő embereket, akik bírják a KFC csirke sütésének minden fortéját, bocsájtsatok meg nekem egyszerű magyar csirkesütő embernek. Vétkeztem,a rugalmatlanságom a vétkem!


Ígérem,amint tudok utánajárok, megtanulom, begyakorlom az igazi KFC csirke csínyját-bínyját.


Köszönöm, hogy felhívtad a figyelmem erre az egetrengetően ostoba hibámra, és velem együtt talán sok magyar ember észbe kap végre, és elrugaszkodik!

Közétek akarok tartozni, kik tudják mi a KFC módi!


...és akkor kézenfogva, vidáman dalolva, egymás tüzéhez ülve, és a magyar ember téves KFC csirkesütési múltjától,ezzel kapcsolatos oktondi szokásaitól alaposan elrugaszkodva süthetjük a KFC immáron pehelytelen csirkemódozatát.


Ébredj magyar!


:D :D :D

2021. febr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
16: :))))))))))))))))))))))))))
2021. febr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

köszönjük hogy felvilágosítottál minket, ó te külföldi gasztronómia oldalakat bújó megmentőnk 🙏


🌽🚫

2021. febr. 11. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindannyian hülyén halnánk meg, ha nem lennének ilyen omnitudor önkéntes felvilágosítók! :-D
2021. febr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!