Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Igaz hogy a német konyha...

Igaz hogy a német konyha rossz? Íztelen meg ilyesmi?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ízlés kérdése valószínűleg. Átlagban a magyarok fűszeresebben esznek a németeknél,ezért sokszor annak érzik.

Én Németországban élek, de ha étteremben eszek, általában nem vagyok lenyűgözve. Persze megszokni meglehet.

2021. ápr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Most mit mondjak, a káposztazabálóknál lehet enni schnitzel-t, schnitzel-t és schnitzel-t. Nem mondom, hogy más ehető ételük nincs, de magyar szemmel nem a gasztroturisztikai célpont Németország.
2021. ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szinte nincs is olyan hogy "német" konyha.

Van bajor, van vesztfáliai, van fríz, északknémet, porosz, stb. stb...


Mindenhol kicsit mások az ételek, mások a specialitások - vagy másképp készítik ugyanazt.


Mi éltünk ott két évig - nekem nem volt bajom a német konyhával.

2021. ápr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
helyesbítek: szóval a BAJOR konyhával.... :) ui. Regensburgban voltunk.
2021. ápr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2021. ápr. 23. 16:33
 6/7 anonim válasza:
69%

Nincs is ilyen, hogy német konyha XD Nem ismernek mást mint a Wurst meg a barnaszósz.

A férjem sokat evett német menzán, és szegény nem sok jót mesélt. (Az otthoni kifőzdékkel nincs semmi bajunk.)


DE a Steaket jól készítik.


Egyébként, ami itteni különlegesség volt nekem és fincsi: fehér virsli frissen sült (vajazott) sós pereccel és édes mustárral.

2021. máj. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Hát igen, de az nem is német, hanem bajor... :))))
2021. máj. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!