Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mi a jófr**c értelme van a...

Mi a jófr**c értelme van a Surströmming erjesztett heringnek, ha mindenki okád tőle?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/results?search_query=surstr%C3%B6mming


Ezt a svédek csak f@xméregetésnek készítik el vagy tényleg van olyan elkészítési módja, amivel kifejezetten jó is tud lenni (bizonyos körökben).


Valaki tudna rá reálisan válaszolni, aki tisztában is van a svéd nemzeti gasztronómiával és nem csak okoskodik?


Köszi a hasznos válaszokat.



2021. szept. 25. 17:52
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Ott eszik. Miért, a mongoloknál meg ott a birkaszem. Nálunk meg a halászlé, benne a hal gec...spermájá..."tejével".
2021. szept. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1: Oké, de maguk a svédek is okádnak tőle. Vagy mutass legalább 3 olyan videót ahol tutira nem hányingerrel eszik ezt a sz**t.
2021. szept. 25. 18:08
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Ezt nemertem en sem. Annyira nemzeti talan, hogy muszajbol zabaljak, ha valaki megsem kostolja meg akkor tuti bzinak tartjak.
2021. szept. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A videók nem a valóságot mutatják, hanem azt, amikor valakinek nem ízlik.

A normál ottaniaknak nincs töle baja!

2021. szept. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Te le szoktad videózni és felrakni YouTubera azt, ahogy pacalt, körömpörköltet vagy más, külföldieknek undorítónak tűnő ételt eszel?


Nem, de a hozzánk látogató angol vlogger meg igen ahogy szörnyülködik rajta.

2021. szept. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5: Ezeknek a magyar kajáknak nincs ilyen büdös szaga! A youtube-on nincs tucatnyi videó arról, hogy külföldiek fintorognak a pacaltól.
2021. szept. 25. 20:02
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor főzi fater a pacalt a világból kirohannék. De egy pálpusztai is tud mellbevágó lenni.


Ennek a rohasztott halnak megvan ám az elkészítési technikája, a youtube videókon mindenki látványosan bontogatja zárt térben, meg fintorog előre. Jó messze a fogyasztás helyétől, víz alatt kell kibontani és nem muszáj kikanalazni együlésben, hanem lehet hozzá enni pékárut meg egyebet...

2021. szept. 26. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Az én párom svéd de még egyszer sem kóstolta, nem is áll szándékában 😂 sőt én még a, kozertben sem láttam soha pedig, mivel nekem nincs szaglasom, lehet tulelnem😂
2021. szept. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván vannak akik szeretik.

Én kérdezhetném, hogy mi értelme a kelkáposztának, hiszen elhányom magam tőle (nem barokkos túlzás, nyugodtan érthető szó szerint :D ). Sokan meg szeretik. Ez ilyen, különböző ízlése van az embereknek.

2021. szept. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden svéd okád töle. Az északi svédek szeretik és nem okádnak töle.
2021. szept. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!