Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Melyik a kedvenc ételed?...

Melyik a kedvenc ételed? Általában melyik ország ételeit szereted? Mi az amit semmi pénzért nem eszel meg?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 19:06
1 2 3
 11/25 orsybaba88 ***** válasza:
100%
bármilyen konyha ételeit szívesen kipróbálnám, egyedül a csigát és a kagylót nem enném meg soha, semmi pénzért!!!!!!!! kedvencem a rakott krumpli, habart krumplileves, rántott hal. folytassam?:)
2010. szept. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
78%

kedvenc ételem nincsen, sok mindent szeretek...

ami biztos, hogy semmi olyat nem eszek meg amibe paradicsom vagy paprika van egybe belefőzve...pl lecsó, paradicsomos rántotta...na ezekkel a világból ki lehetne üldözni.

2010. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Az olasz konyhát nagyon birom: pizza, spagetti és mindenféle laskaféle.

A mediterrán konyhát is szeretem, mert könnyű és mégis nagyszerű, remek ize van mindennek !

Az argentin konyhából szeretem a steak-et, a főtt krumplit és azt a jellegzetes krémet a burgonyán.

A magyar konyhából szeretem a lángost, a rétest, a pitét.

A francia konyhából a szuflét és a bundás kenyeret.

Az amerikaiaktól szeretem a McDonald's-t ! xD

2010. szept. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
78%

Alapvetően mindent szeretek. S leginkább szeretek mindent megkóstolni, kipróbálni.

Jártam már néhány országban, így volt szerencsém pár ételhez... :))

Amit viszont sose gondoltam volna, hogy egyszer a magyar konyha lesz a kedvencem. Pedig azelőtt soha nem bírtam. De amióta Hollandiában élek, sírni tudnék anyukám főztje után. Itt mindennek olyan se-íze van. Nem olyanok az alapanyagok. Minden alkalommal hozok magammal egy kis hazait otthonról, hogy legalább ennek-annak legyen normális íze.

Amit viszont utálok az a TEJ. Ez ország független. :))

2010. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
100%
A magyar kaja mindenek előtt, pl. rakott krumpli, karfiol, székely káposzta, zöldbableves, palacsinta, töltött káposzta, sztrapacska, derelye, sült hal, stb. Nagyon szeretem még az olasz kaját, a tengeri herkentyüket kivéve. Sose fogom elfelejteni olaszba rántott tintahal karikát ettem, még most érzem ahogy nyiszog a fogam alatt, de a tésztájuk nagyon finom, főleg a gnocchi. A székelyföldi kajákat is nagyon szeretem.
2010. szept. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Pizza, Hamburger, spagetti, rakotkrumpli, lángos valami foghagymás hogyhívjákkal, Málygaluskaleves, paradicsomleves, hotdog, stb... az előbbiek jöhetnek, meg rengeteg nem. Ismerek egy olyan embert, akor nem szereti a pizzát, hamburgert, hot-dogot, popcornt és más közkedvelt finomságokat amit a sokan szeretnek.
2010. szept. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
56%
a kinai leveses tésztát és az olasz ízeket pl.: Gyros
2010. szept. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
a gyros görög de nembaj :DD
2010. szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
A magyaros ételeket szeretem leginkább, utána meg az olasz.
2010. szept. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
100%
Mediterrán, kínai kaják főleg és a sushit is imádom csak olyan drága :S
2010. szept. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!