Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Melyik a kedvenc ételed?...

Melyik a kedvenc ételed? Általában melyik ország ételeit szereted? Mi az amit semmi pénzért nem eszel meg?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 19:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
83%
Legjobban a török és az olasz konyhát szeretem... olyan finom mindkettő! :D A kínai és japán konyhát egyáltalán nem csípem.
2010. szept. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a mediterrán kajákat, valamint az indiai is finom tud lenni. A legfinomabb ételeket Izraelben ettem. A halételeket mindenhol bírom. Az angol konyha sz@r, és a kínaiért sem vagyok oda. Csigát, kagylót nem ennék.
2010. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
78%

Magyar és olasz ételek,

görög és török saláták,

brazil fagyi, és néhány pékáru


amit nagyon nem:

kínai ételek

2010. szept. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
kedvelem a magyar ételeket.és Oroszország és Ukrajna konxháját is.akínaiból is van vmi amit szeretek.
2011. okt. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
53%

Rengeteg kedvencem van irok egy parat: halaszle, toltott kaposzta, toltott paprika, kovaszos uborka, retesek, vadas, soskafozelek(savanykasan nem edesen), rakottkel, tatar beef steak

sushi(friss tohallal,lazaccal de a tobbi is jo bar a nyers tintahalas nem jott be) gyudon

egy csomo torok kaja ezeknek nem tudom a nevet

Thai kokuszleves (rakkal, chilivel, korianderrel, citromfuvel)

pizza, gnocci

gorogsalata es az a rizzsel toltott szololevel sok citromlevel bar bevallom csak konzerveset ettem.


Tehat a magyar, torok, gorog, olasz eteleket szeretem szivesen ennek meg francia kajakat is (foleg sutiket) ja es a marokkoi etelek is jok.


Amit nem szeretek (olyan nincs h semmi penzert) cekla

Amit nem kostoltam meg: birka fej, diszno fej, szemek meg hasonlo

Hat talan a semmi penzert kategoria(bar attol is fugg menyi penzrol van szo :D ) az a fokaszar fokazsirral keverve lenne de hasonlo kategoria a rohasztott hal(szinten inuit talamany) sult denever, sult csirke porc,

skorpiok, pokok, larvak, egerek, saskak stb.

Amit talan megkostolnek kivancsisagbol es ha jol van elkeszitve:kigyo, beka, tengerimalac,

kutyat macskat valoszinuleg nem mert nekem is van.

2011. dec. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!