Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Veletek történt már meg ez a...

Veletek történt már meg ez a csoda?

Figyelt kérdés

Egésznap egy bizonyos ételre gondoltatok, akörül forgott az agyatok non-stop és mikor hazamentetek, az várt benneteket, de úgy, hogy senki még csak nem is sejtetett semmit a csodával kapcsolatban.

Az ilyen, mekkora jó érzés már nem :)


MI volt nektek a csoda, akkor mikor megtörtént



2021. nov. 29. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

egyszer arra gondoltam milyen jó lenne enni egyet a mama krumplileveséből, erre mikor mentem hozzájuk ott várt a krumplileves

mondjuk nagy csodának nem nevezném, mert tudja hogy az a kedvencem

2021. nov. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%
Nekem gyakran volt, hogy a fülembe csengett mondjuk egy szám, és amikor beültem a kocsiba, ez szólalt meg a rádióban. Persze ez is olyan, mint előző a krumplilevessel, mindig azt az adót hallgatom és gyakran ismétlődik az aktuális felhozatal, és gyakran hallom ugyanazokat.
2021. nov. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!