Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Veletek történt már csoda...

Veletek történt már csoda vagy voltatok már csoda szemtanúja?

Figyelt kérdés

2018. dec. 27. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem történt semmi ilyesmi.
2018. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
32%
Velem törtènt ilyen dolog. Izraelben voltunk családi nyaraláson. Mint minden normál család, mi is rengeteg fotót készítettünk a strandon, városban stb. A telefonon lapozgatva a képeket még semmi különöset nem észleltünk. Azonban amikor elvittük előhívatni őket, az egyik képen nagyon érdekes, meghökkentő dolgot láttunk. Az egyik strandon készült képen a háttérben maga a Szűz Mária volt a vízibicikli árus. Ma sem értjük, de nagy ereklyeként őrizzük a képet.
2018. dec. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Feltudod tölteni azt a képet?
2018. dec. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
16%
Nem, mert amint elektronikus formában kerül a kép megjelenítésre eltűnik róla, még a fénykép lefotózásakor is. Csak kézben fogva papír alapon látható.
2018. dec. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aha... "persze". XD
2018. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, mi is idén voltunk Izraelben, lehet én is előhívatom a képeket, igaz én nem fényképeztem vizibicikli árust, de hátha másvalakiben előjön pl. piaci árusban.
2018. dec. 27. 19:10
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Átmentem analízis vizsgán úgy előtte való este berugtam és nem tanultam semmit se.
2018. dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen. De nem láttam halottakat feltámadni, hiányzó végtagokat kinőni, vagy hasonlókat. De ima által szabadultam a dohányzástól, és a szexuális devianciától. A feleségem ima által gyógyult meg egy hónapja tartó vérzéstől, ami miatt már egészségügyi küretre rendelték. Ilyesmi a tágabb környezetünkben is számos esetben történt. Tágabb környezet alatt a gyülekezetünket értem. A leglátványosabb az volt, amikor húszon-egynéhány éve egy ismerős házaspár egyik kislánya, aki nagyon szép, de erősen kancsal volt, hasonlóan ima által gyógyult meg a kancsalságból. Nem voltam a gyógyulás szemtanúja. De ismertem a kislányt előtte és utána is, és azokat is ismertem, akik a szemtanúi voltak magának a gyógyulásnak is.
2018. dec. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó.
2018. dec. 28. 22:02
 10/10 anonim válasza:
Amikor le tudtam érettségizni matekból.
2019. jan. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!