Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Van ilyen étterem Budapesten?

Van ilyen étterem Budapesten?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam egy utazáson Jordaniában, és teljesen rákattantam az ottani konyhára, ami nem csak a jordán gasztronómiát, hanem az egész térséget jellemzi (levantei régió).

Emellett szerettem volna hosszú szünet után újra vízipipázni kicsit kint, de ez nem jött össze.


Most olyan "levantei egységet" keresek, ahol a menü meghaladja az utcasarki shawerma gyorsbüfé kínálatát, és van lehetőség vacsora után egy shisha mellett elüldögélni.

Létezik ilyen hely?


Én csak éttermeket és csak shisha bárokat találtam, tehát csak egyik vagy csak másik funkció működik.

Illetve még egy török éttermet, ami viszont sok dologban eltér jordán konyhától. Valamint egy szír éttermet, ami tök jó lenne, ha nem kapott volna túl sok negatív véleményt a Google mapsen. :(



2022. ápr. 24. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Éttermekben Magyarországon nem lehet dohányozni.
2022. ápr. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
A vízipipa az nem dohányzás, van nikotinmentes is...
2022. ápr. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

ma 02:15


Lehet tudálékoskodni, de ettől még tisztában kellene lenni azzal, hogy a kérdés szempontjából a füst a lényeg, nem az hogy mi ég és milyen módon van elszívva. Tök mindegy hogy a cigi vagy a vizipipa füstjét fújod az éppen étkező másik vendég arcába.


De ha csak a dohányfüst a baj, akkor mondd meg hol ebédelsz holnap és jövök égetek egy kis klórt a melletted lévő asztalnál. Nikotin abban sem lesz.

2022. ápr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Aha, köszi. Mert nyilván az asztal mellett ülve akartam elszívni a vizipipát. :S

Mert olyan, hogy terasz vagy kerthelyiség nyilván nincs a világon.

2022. ápr. 26. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!