Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A mostani gyerekeknek készült...

A mostani gyerekeknek készült Maci kávé íze mennyire hasonlít a régi főzős cikóriakávé ízére?

Figyelt kérdés
Régi cikóriakávét keresek, főzőset, de eddig sikertelenül, viszont egy ismerősöm ezt ajánlotta,a gyerekei imádják. Azt szeretném tudni, hogy valaki tud-e régi, finom cikória lelőhelyet, vagy aki tudja, milyen a régi, milyennek tartja ahhoz képest a Maci kávét? A válaszokat nagyon köszönöm előre is! Szép napot mindenkinek! :)
2010. szept. 22. 13:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
A Maci kávé borzasztóan túl van cukrozva.
2010. szept. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez nem hangzik túl jól. :(((
2010. szept. 22. 14:16
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni viszont instant pótkávét, cikóriából is, meg gabonából is, elég sok helyen forgalmazzák ezeket, nagyobb áruházak eldugottabb alsó polcain a kávé részlegen, vagy ha biot keresel, akkor biobolt. Én ezeket iszom, szerintem finomak.
2010. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) A gödöllői Tescóban ilyesmit sajnos nem láttam.. :( Megpróbálom a csömöri Auchant akkor. :))


A régi cikória kávék ezek? Tehát oké hogy finom, de nekem az lenne fontos, hogy a régihez képest milyen, mennyire olyanok, mint 10-15 éve?

2010. szept. 22. 14:37
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Minek kell egy gyereknek kavet inni mar most?
2010. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ezt a fajta kávét tejeskávé gyanánt ittam kb. 10 éves koromtól... :))))


Egyébként szintén magamnak vásárolnám, 24 éves vagyok.. :)) Remélem, elég nagy vagyok hozzá, kedves anyuci!! :DDD

2010. szept. 22. 15:26
 7/14 anonim ***** válasza:
szerintem hasonlítanak a maiak, vagy szinte ugyanolyanok.
2010. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik! Nagyon köszönöm!! :)))
2010. szept. 23. 07:29
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A párom a mai napig odavan a régi főzős cikóriakávéért és ezt issza.Elég sokat vásárolok belőle. Bár nem Bp-en,de szerintem,mivel üzletláncról van szó, bárhol kapsz:Reál üzletekben és nagyobb Coop üzletekben kapható,Ezüst színű, felül zöld zacskóban 2o dkg-os csomagban. A Jánossomorjai Multi-cikória nevű cég gyártja,címe:9241 Jánossomorja, Franck u.19. Tel:+3696565958, multicikoria@t-online.hu.Ha boltban nem kapsz,innét is beszerezheted,megvehetsz egyszerre többet is, mert a minőségét bontatlan csomagban korlátlan ideig megőrzi. És nagyon jól teszed,hogy ilyent akarsz inni,nem csak az íze miatt,ha veszel egy zacskóval,olvasd el,mit írnak róla.
2010. szept. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ejha!! Nagyon köszönöm!! Eddig ez a leges leges legszakszerűbb segítség a cikóriával kapcsolatban!! :))


Nagyon köszönöm a részletes, pontos adatokkal ellátot információt!! Ezt mindenképp megkóstolom! Még annyit tudsz segíteni, hogy van rajta elkészítési leírás? Még sose készítettem ilyen kávét, csak kicsi koromban ittam. De én személy szerint még mindig azt az ízt imádom és nem a rendes kávét...

Pont emiatt nem is kávézom, csak talán 1-2 hetente egyszer, azt is csak tejes kávét, mint a gyerekek, sok tejjel, sok cukorral... :)))

2010. szept. 28. 07:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!