Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Szeretitek a túltolt kézműves...

Szeretitek a túltolt kézműves kajákat?

Figyelt kérdés

Én odáig vagyok értük.


A mai kedvencem, amit videón láttam, egy fagylalt volt, ami úgy készült el, hogy először csokoládét csurgattak a tölcsér belsejébe, majd tettek rá egy gombóc fagylaltot, amibe pálcikát szúrtak. Ezt az egészet bemártották csokoládéba, amire fehér csokoládé szemeket, 2 darab M&M cukrot és cukorkonfettit szórtak, majd vékony vonalban csurgattak rá díszítésképpen fehér csokoládét.


Imádom!


Ti is szeretitek az ehhez hasonló művészien túltolt kajákat?



#étel #édesség #kézműves #túltolt #specialty
2022. aug. 3. 01:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem, ez nekem már túl édes és túltolt kategória és valszeg őrült nagy felesleges kalóriamennyiséggel.
2022. aug. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nekem is, de pont ez jó benne. Igazi kalória volna! 🤗
2022. aug. 3. 05:29
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem igazan, nem mozgat meg kulonosebben. Persze ha ott vagyok epp adott helyen, pl nyaralok es nezelodok, hol egyek fagyit, lehet kiprobalom az ilyen extra dolgokat. De pl ha csak latok egy ilyen videot, azt siman tovabb porgetem.
2022. aug. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Ez mióta "nemzeti etel"? Amúgy szeretem a kézműves etelek többségét, de amit leírtál konkrétan, az nem vonz.
2022. aug. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Ezt egy sima cukiban is megcsinálják ha kéred. Csokiöntet, meg színes biszbasz cukrok,százféle fagyi, ostyarúd, oszt csókolom. Nem kérik el a tripláját, merezkézműves. Jó arról most ne beszéljünk hogy milyen brutális árat kérnék egy gombóc fagyi ért.
2022. aug. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Hát én kihagynám.. Nem vagyok vékony, de utálom mikor cukor cukor hátán van.
2022. aug. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem kézműves étel. A kézműves étel az lenne ha önmaga készítené el a csokoládét, a fehér csokoládét, az m&m-et, és amiket még felsoroltál. De az igazi kézműves ételnél az alkotó nem használ ismert márkás cuccokat hanem saját maga találja ki milyen legyen és mindent ő alkot. Maximum a kakaot a kakao vajat es az osszetevoket veszi kulonleges boltokbol.
2022. aug. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Ja es a jegkremet is maga kesziti el egyedi recepturaval.
2022. aug. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
" ez jó benne. Igazi kalória volna! " És mi a jó az üres kalóriákban, ami csak hizlal, de semmi haszna?
2022. aug. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Hát ja, épp most kezdek bundáskenyeret csinálni, az is kézműves, nem gyárban fog készülni. Az általad leírt fagyi egyszerű parasztvakítás, bocsi.
2022. aug. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!