Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kézműves hamburgerezőkben nem...

Kézműves hamburgerezőkben nem néznek furán az emberre ha teljesen átsülve kéri a húst?

Figyelt kérdés
nem nézek rá hirtelen a hivatalos nevére, tudom hogy van egy pár fokozat mint a steknél ahogy elkészülhet egy húspogácsa, különc, vagy ritka dolog, ha jelzem hogy a teljesen átsült formáját szeretném kérni? nem cipőtalpra gondolok nyilván, csak hogy ne legyen a belseje semennyire sem rózsaszín
2022. ápr. 16. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
A hamburgerpogácsát átsülve (well done) szokás adni
2022. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Jellemzően eleve teljesen átsütve kerül a hús minden hamburgerbe. Nem steak ez.
2022. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem, én egyszerűen képtelen vagyok megérteni, hogy egy darált alapvetően zsiradékkal rendelkező húspogácsa MIÉRT jó nyersen. Szerintem iszonyat. Ha én ilyet kapnék akkor visszaküldeném. De egyébként a legtöbb helyen, ha nem hanyagok és értik a dolgukat akkor át van sülve.
2022. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Akármilyen dolog, te úgy szereted és kész.
2022. ápr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%

Nem. Dolgoztam ilyen helyen. Ez egy darált hús marhából. Egy fasírt lényegében rostlapon megsütve.


Furcsán akkor nézünk

"Egy hamburgert kérek buci és zöldség nélkül"


"Ketté tudnátok vágni?" (Nem mert szétesik, kés meg azért van kihelyezve)


"Van vegán burgeretek?" (Ki az aki semmi állati eredetű dolgot nem fogyaszt és besétál egy ilyen helyre?)

2022. ápr. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
#5 Ne csináld már! Atyaég...Hamburgert buci nélkül kértek?? Mégis hogy gondolta?? 😀
2022. ápr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
...esetleg úgy gondolta, a húspogi két oldalát kenjétek meg mustárral meg ketchuppal? :D
2022. ápr. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

#6

Nem én voltam ugyan az 5-ös, de én is találkoztam már ilyennel. Egy ismerősöm kitalálta, hogy úgy fog fogyózni, hogy minden szénhidrátot amit csak lehet, kiirt az étrendjéből. Se péksütemények, se tészta, stb. De a hamburgert meg imádta, szóval amíg ez tartott nála, rendszeresen ült be úgy hambizni, hogy lényegében csak a tölteléket kérte egy tányéron, és azt szépen késsel, villával eleszegette :D

2022. ápr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8 Tulajdonképpen az ilyet még csodálom is, hogy nem foglalkozik mások véleményével. :)


De ha még zöldséget sem kér bele, akkor már tényleg nem igen marad sok minden a húspogin felül, max. a mustár és ketchup. :) Ha alaphambiról beszélünk...

2022. ápr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

5-ös vagyok.


Igen. Ez egy húspogácsa, egy szelet cheddar sajttal és szósszal 🙂

2022. ápr. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!