Az angol tea?

Figyelt kérdés

Hogyan szoktátok készíteni?

Milyen filterrel?



2022. szept. 23. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Én forrásban lévő vízzel.
2022. szept. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
87%
English breakfast az a sima fekete tea filter.
2022. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Az igazi angol tea készítéséhez fekete tea füvet használtak régen és a vízen kívül tejet is tettek hozzá. Én megmondom őszintén legutoljára gyerekkoromba kiváncsi voltam milyen és főztem magamnak teát, amibe tejet öntöttem. És akkor még nem tudtam hogy a tejre kell önteni a teát és nem fordítva.


Én speciel ha ma készítenék koffein mentes teával készíteném mert csak olyan teát iszok meg.


De pl. egyik oldalon ilyeneket ajánlanak hogy English Breakfast, English Afternoon, Yorkshire tea. Ezeket nem tudom hol lehet beszerezni mert szimpla boltba ilyeneket nem talál az ember.


[link]


De olvasd el ezt a cikket.

2022. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2022. szept. 23. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Púpozott teáskanál tea kb. 3 dl forrásban levő vízbe és még 0,5-1 perc főzés. Pár perc állás után leszűrve.
2022. szept. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5-ös: a fekete teát NEM FÖZZÜK!
2022. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!