Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Miskolciak, van olyan bolt...

Miskolciak, van olyan bolt Miskolcon, ahol lehet kapni eredeti ázsiai instant "zacskós" ramen-t / levest?

Figyelt kérdés

Az összes nagyáruházban ( Tesco, Auchan, Lidl, Aldi, Spar, Coop, Penny ) csak sajátmárkás párszáz forintos instant rament lehet kapni, és igaz ezek sem rosszak, de nincsen igazi ázsiai.


Nemrég Pesten betértem egy teljesen autentikus ázsiai boltba, ahol kizárólag csak igazi import ázsiai ételek / termékek voltak. Meglehet, hogy 3-4x drágábban, de párját ritkító instant leveseket ettem, konkrétan egy egész sor volt dedikálva a különbnél különb ramenek részére. A legtöbb boltban le van tudva egy polccal, és az is csak mindig sajàt márka, vagy valami szokásos rollton, maggi stb...


Miskolcon lehet valahol esetleg normálisabbakat kapni?


Eddig már néztem az összes nagyáruházban, a szinvapark / centrum boltjaiban, a sétáló utcán.. De sehol nem jártam sikerrel.


Elore is köszönöm a válaszokat!



2023. jan. 12. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok sajnos jó hírrel szolgálni, egyedülállóként levest nem főzök, zacsekosokat eszek én is, szóval elég jól ismerem a kínálatot. Esetleg a József Attila úti Auchan-ban érdemes megnézned a nemzetközi konyhás polcoknál megnézned az ázsiaiak között.
2023. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 elistvan ***** válasza:
100%
Esetleg nézd meg a Centrummal majdnem szemben lévő Oparkban.
2023. jan. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 elistvan ***** válasza:
100%
Vagy ha jársz Nyíregyen a Kossuth téren a Coop alatt van egy Japán/ázsiai bolt. 2-es voltam.
2023. jan. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pesten hol volt az a bolt, ahol jártál?
2023. febr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4/4 Ázsia centerben 3 bolt is van. Hatalmas választékkal és van amelyiktől rendelni is lehet. Rendszeres vevő vagyok több kollégámmal egyetemben.
2023. febr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi!
2023. febr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!