Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hol tudnék Budapesten kimchit...

Hol tudnék Budapesten kimchit venni?

Figyelt kérdés

2023. jan. 19. 00:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Konzerv a nagyobb boltokban szokott lenni. Friss tavaly volt az Aldi-ban, most nem kapható, de ázsiai boltokban biztosan kapsz.
2023. jan. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
sok helyen,pl. a kobanyai duna pandaba, de van kifejezetten koreai hely obudan ahol frissen csinaljak
2023. jan. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Taste the world-Négyégtáj ízei Fővámtéri(vagy most már Csarnok téri) boltban szokott lenni friss, nagy kiszerelésben is.


De konzerv, meg ilyen kis tasakos szerintem minden ázsiai boltban van szinte.

2023. jan. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik rendes ázsiai élelmiszerboltban, sokszor "házi" is kapható. K-Martban és egyéb koreai tulajdonú boltokban garantáltan.
2023. jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rákóczi-téri kínai üzletben is.
2023. okt. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4: K-Mart házi kimchi-jében találtam egy 10 centis összepödört piros műanyagfóliát. Eléggé elment tőle az étvágyam... De a gyári kimchi-jük olcsóbb, mint a kínaiaknál a Rákóczi-téren. (Ott időnként leárazzák, ha lejárt a szavatossága, nem zavarja őket, hogy közel 2 hónappal is. Vettem olyat, még jó volt.)
nov. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!