Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Milyen recepted van, amit...

Milyen recepted van, amit külföldi személytől tanultál és rendszeresen készíted azóta?

Figyelt kérdés
Rengeteg recept elérhető az interneten. Olyan recepteket kérdezek, amihez személyesen kapcsolódsz, egy külföldi tanította amikor itt járt, vagy valahol összebarátkoztatok, tőle tanultad, vele készítetted először, de azóta már évek óta készíted rendszeresen.

2023. febr. 9. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Soto ayam -indonéz leves.
2023. febr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Román ismerős tanította meg, hogy készítik a zakuszkát. Azóta is a család kedvence ez a kence:)
2023. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Picit mesélhetnél többet jól hangzik!

Nekem pl.

Skócia- Ann és a majonézes-tonhalas szendvicskrémet tőle tanultam. Sok éve már és évek óta nagy kedvenc.

2023. febr. 9. 19:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bún bò Hué

Nasi goreng

Satay

Gong Bao csirke

2023. febr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindent tanultam egy kínai lánytól, különféle levesek, húsos táska, cukros-ecetes oldalas, sült hal, stb., sose főztem egyiket se, viszont a tojásos pirított rizs, és annak különböző változatait (húsos, currys, sonkás) rendszeresen készítem magamnak és a családomnak is. Nagyon egyszerű, finom, változatosan elkészíthető, gyors kaja.
2023. febr. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom ez így èrvènyes e

Szerbiàban èlek

Ès rengeteg “szerb” kaját ismerek kèszítek

Voltakèpp inkàbb balkàni èteleket

Imàdom de szàmomra a magyar konyha az igazi

Szabadtûz pedig a szerb/török

2023. febr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem igazan talalok magyar nyelvu receptet, nalam az egyik kedvenc ilyen a fulop-szigeteki kasszáva vagy manióka torta (cassava cake).
2023. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Indiai curry
2023. márc. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!