Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Az alábbiak közül melyik...

Az alábbiak közül melyik ázsiai nemzetnek van a legfinomabb, legjobb konyhája?

Figyelt kérdés

2023. febr. 20. 19:14
A kérdező szavazást indított:
Thai
Kínai
Japán
Koreai
Vietnámi
Indiai
Maláj
Indonéz
Arab
35 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kinek melyik ízlik... Nincs olyan hogy univerzálisan a legjobb. Én szeretem a japán, kínai konyhát, a tesóm inkább enne zsíros kenyeret ha ilyen kaja lenne csak.
2023. febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Egy jó magyaros szaftosan tejfölös lángosért azért bármikor beterpesztenék.
2023. febr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ízlésfüggő.Szerintem a magyarok leginkább a kínai konyhát ismerik.

Én is a felsoroltak közül leginkább kínai ételeket ismerek, meg pár japánt.Nekem a kínai jobban tetszik.

2023. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lewega ***** válasza:
73%
Vietnámi, kínai.
2023. febr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Az van, hogyha te kínait eszel Kínán kívül, akkor te gyakorlatilag nem kínait eszel. Az ország nagyon diverz, amikor voltam Urumqi-ben teljesen mások voltak az ételek mint pl Pekingben vagy Shanghajban. Hainan szigetén ( Hainan, nem Tajvan!) minden második kaja az étlapon valami csúszómászó, vagy tenger gyümölcsei. És akkor nem is beszélve a sült skorpiókról, pókokról, szöcskékről, vagy a tengeri csillag levesről. (mondjuk az nem hangzik annyira rosszul)
2024. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Miért modják azt, hogy a magyar ételek a legfinomabbak a világon?

Szerintem a Német konyha, de főleg a Bajor meg a Sváb a legfinomabb a világon! Főleg a tésztás ételek meg a sörök meg a húshoz a söralapu szószok a legfinomabbak. Grill Hendl, Schweinsbraten, Schweine Haxn, Käsespätzle meg Kaiserschmarrn a legfinomabbak! Egy...

Görögországban lehet a legfinomabb gyrost enni?

Aki evett már Görögországban gyrost, hogy ízlett neki? Megéri kipróbálni? Vagy nem annyira jó, függetlenül attól, hogy az a hazája? (Nem Törökország, mert Törökország a kebab, és saslik hazája.)

Jófajta Miccs (mititei) receptet esetleg?

A legfinomabbat eddig Balavásáron ettem egy kiránduláson, sajnos nem volt lehetőség elkérni a receptet. Aki tudja hogyan készül ez a finomság ne tartsa magában.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!