Az alábbiak közül melyik ázsiai nemzetnek van a legfinomabb, legjobb konyhája?




válasza:



válasza:



válasza:Ízlésfüggő.Szerintem a magyarok leginkább a kínai konyhát ismerik.
Én is a felsoroltak közül leginkább kínai ételeket ismerek, meg pár japánt.Nekem a kínai jobban tetszik.
Kapcsolódó kérdések:
Szerintem a Német konyha, de főleg a Bajor meg a Sváb a legfinomabb a világon! Főleg a tésztás ételek meg a sörök meg a húshoz a söralapu szószok a legfinomabbak. Grill Hendl, Schweinsbraten, Schweine Haxn, Käsespätzle meg Kaiserschmarrn a legfinomabbak! Egy...
Aki evett már Görögországban gyrost, hogy ízlett neki? Megéri kipróbálni? Vagy nem annyira jó, függetlenül attól, hogy az a hazája? (Nem Törökország, mert Törökország a kebab, és saslik hazája.)
A legfinomabbat eddig Balavásáron ettem egy kiránduláson, sajnos nem volt lehetőség elkérni a receptet. Aki tudja hogyan készül ez a finomság ne tartsa magában.
Milyen országban történt?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




