Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Evett már valaki tintahalkarik...

Evett már valaki tintahalkarikát tésztabundában?! Jó íze van?! Mihez hasonlít?! Koretnek mi illik hozzá?!

Figyelt kérdés
Vettem egy zacskó tésztabundás tintahalkarikát. Nagyon gusztusosnak tunik és érdekesen hangzik,de nem tudom mire számítsak, îgy mielott megkóstolnám, kíváncsi vagyok a véleményetekre! Nektek hogy ízlett?! Mihez lehet hasonlítani az ízét (ha egyáltalán lehet valamihez)?! Koszonom elore is a válaszokat!!!

2016. aug. 25. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én az elején mindjárt megmondom, hogy én nem szeretem a tengeri élőlényeket, vagy halat, semmit ami a vízből jött és ezért gondoltam, hogy ezt is utálni fogom. Azonban nagyon meglepődtem rajta, amikor megkóstoltam, mert nagyon finom. Kicsit rágós, de nem annyira mint egy nem jól megsült hús. Az ízét meg nem nagyon tudom mihez hasonlítani. Mi mindig hasábburgonyával esszük.
2016. aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Koszi szèpen a gyors választ! Akkor már nyugodtan meg merem kóstolni:)) Én amúgy szeretem a halakat( a legtobbet, de persze csak ha finoman van elkészítve), de kagylót-csigát soha semmi pénzért nem ennék!! (Jó nyilván sok pénzért igen, de ilyen úgyse ajánl fel senki, szóval nem!!!) :))
2016. aug. 25. 16:00
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves 2.! Ha ennyire "zavarlak" vagy nem érdekelnek a kèrdéseim, akkor miért írsz/ miért nézegeted oket?! Én csak meg akarok bizonyosodni egy-két dologról és kíváncsi vagyok mások értelmes vàlaszaira! És igenis eddig nagyon-nagyon sok kedves ember osztotta meg velem a vàlaszát, és írta le a saját tapasztalatát,vèleményét, amit én mindig tiszteletben is tartok és nagyon hàlás vagyok érte!
2016. aug. 25. 16:07
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves elso válaszoló! Te szoktál valamilyen szőszt tálalni mellé?!
2016. aug. 25. 16:09
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam, *szószt !!
2016. aug. 25. 16:44
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak majonézzel szoktuk enni, nekem más mártás nem is nagyon passzolna hozzá.
2016. aug. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem sütöd túl, nem lesz rágós. Nagyon hirtelen, és rövid ideig süsd olajban. Majonéz, remulád illik hozzá, sült krumplival, citrommal is eheted.
2016. aug. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 szaszaa11 ***** válasza:
81%
tartár illik hozzá, amúgy ez pont köret, emellé inkább valami más hús illene, mint hasáb.
2016. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat:))
2016. aug. 26. 15:20
 10/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nyomtam zoldet!:))
2016. aug. 26. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!