Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A határon túli magyarok...

A határon túli magyarok rákaptak már a túró rudira?

Figyelt kérdés
A rendszerváltás előtt gondolom nem jutott el hozzájuk, de most már nyilván árulják arrafelé is. Bejön nekik? Ha van itt határon túli magyar, mit gondol róla?

nov. 3. 23:36
1 2
 1/17 anonim válasza:
26%
Tekintve, hogy sok köze nincs az igazi túróhoz, mert tele van cukorral, és pálmaolajjal, nem hiszem, hogy bárkinek is nagy szám lenne
nov. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1#: hát pl a pöttyösben 42% túró van, az nem olyan rossz, mégha raknak hozzá mást is. Cukor meg legyen már hozzá, azért édesség. Egyébként a pálmaolaj egészséges, csak amiatt van rossz híre, mert irtják az erdőket hogy telepíthessék.
nov. 4. 00:26
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Eljutott a rendszerváltás elött is, akkor ezek a szovjet cuccok eléggé mentek. A "magyar" túrórudi nem valami magyar cucc, ruszki licenc alapján készült. Amúgy egyáltalán nem nagy szám, nálunk /Csehszlovákia/ jobb meg egyedibb édességek voltak a szoci érában is.
nov. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Miért kaptak volna rá? Vannak ott mindenfelé jó cuccok. Amúgy azt meg csak az szereti aki gyerekkorától eszi, újonnan senki se nagyon szereti meg (francia ismerősök konkrétan kiköpték amikor vettem nekik).
nov. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
már ėn sem szeretem ,már nem az igazi se ízben se állagban.
nov. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem láttam még külföldön túró rudit. Az az általános vélemény, hogy nem nagyon szeretik a külföldiek, gondolom ezért nem éri meg az üzleteknek tartani.
nov. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejött, amikor felsős voltam nálunk Erdélyben adták a suliban az alsósoknak, amolyan napi csomagban volt benne, és mivel nálunk sok a cigány (gáborok) azok sokat hiányoztak, így a megmaradt túrórudikat kiosztották nekünk a tanárok mielött rájuk romlana. Azóta néha eszek egy egyet de túlzás lenne azt mondani, hogy rákaptam.
nov. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Határ mellett éltem, itt mindig volt a boltban túró rudi, de már nem a kedvencem.
nov. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan, hogy a rendszerváltás cirka 35 éve volt?
nov. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Miért kellene rákapni? Akinek ízlik, eszi, akinek nem, az meg nem. Lehetett venni régebben is, de már akkor is voltak /számomra/ finomabb cuccok.
nov. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!