Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Budapesten hol lehet kínai(ese...

Budapesten hol lehet kínai(esetleg egyéb kelet-ázsiai) kaját (szósz, tészta nasi) venni (esetleg elvitelre, vagy ami tartós!) ?

Figyelt kérdés

dec. 22. 04:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hogy érted? 1000 kínai, meg ilyesmi étterem van, meg egy csomó ilyen bolt. Kb kimész az utcára a belvárosban, elindulsz bármerre, 100 m után lesz egy.
dec. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ázsia centerben
dec. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pl amit megtudok főzni :D
dec. 22. 08:52
 4/7 A kérdező kommentje:
Ajándéknak venném amúgy egy barátomnak
dec. 22. 10:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, akkor inkább az a kérdés, hogy mit vegyél.

Attól függ mennyire akarsz főzni. Én pl nagyon szeretem a tom yum levest, lehet venni tom yum szószt, de kell húslevest főzni, abból indul a tom yum. Szóval az nem csak ilyen összekeverős étel. Van egy csomó instant leves, meg tészta, csak víz kell hozzá.

Vagy vegyél mochit, azzal semmit nem kell csinálni.

dec. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ázsia center de a dunaplázában is nyilt egy jo kkj shop

Van fagyasztott ételen át konzervig minden én üveges pácokat és kimchit veszek ott

dec. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Dunapandában van a legnagyobb felhozatal.
jan. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!