Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Ettetek már kutyahúst? Milyen?

Ettetek már kutyahúst? Milyen?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 18:00
1 2
 1/13 KÁELEF válasza:
25%
A keleti népek szeretik. Állítólag jól meg kell fűszerezni mert kesernyés.
2010. okt. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 KÁELEF válasza:
47%
Nem feltétlenül kamu, tudok olyan emberről aki evett már kutyát, nem is egyről. Én nem próbálnám ki, azt sem tudom törvénybe ütköző e mondjuk kutyát eladni valakinek és levágni mint a haszonállatokat.
2010. okt. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 KÁELEF válasza:
41%
A kutya ugyan olyan állat mint mondjuk egy sertés, ízlés dolga hogy ki eszi meg.
2010. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
51%
A kutyaevést nem úgy kell elképzelni, hogy válogatás nélkül bezabálják a németjuhászt, spánielt, tacskót, kuvaszt, hanem van egy ilyen kistestű fehéres szőrű kutyafajta Kelet-Ázsiában amit speciáliásan a húsáért tenyésztenek és azt eszik.
2010. okt. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 KÁELEF válasza:
Pedig megesznek azok mindenféle kutyát, még konzervet is csinálnak belőlük, volt a TV-ben. Még itt magyarországon is, farkaskutyát biztos mert tudom.
2010. okt. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
63%
Az a gyanúm,hogy én ettem.Még a 80-as évek közepén,Észak-Kóreában voltam egy diszes társasággal kiküldetésben.Ott tálaltak fel fűszeres,finom ,omlós,aprócsontos husit,mi nyúlnak gondoltuk.Másnap a követségen dolgozó régi ismerős elmondta,hogy az kutya volt,mert ott olyan állat,mint nálunk a sertés.Hát...
2010. nov. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Aki Mekiben vagy Bk-ben kajál, az már mindenki evett...! lol
2010. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Már az 5let is perverz, de tilos is, mert Mo.-on a kutya un. társállatnak van besorolva, tehát nem olyan mint a disznó, vagy a tyuk, aki evés célból, vagy egyáltalán állatorvosi vizsgálat nélkül megöli, egy év LETÖLTENDŐT kaphat, és fél milla pénzbüntetést.

persze általában kevesebbel meússzák sajnos.

2010. nov. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 KÁELEF válasza:
Megölni szabad, csak kínozni nem.
2010. nov. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Csak akkoer öletheted meg ha a tied, és beteg komolyan, vagy van olyan lelkiismeretlen áo. aki ezt monddja majd, és a kiirtásnak is megvannak a maga sajátos szabályai.

De az nem megy, hogy átbattyogsz a szomszédhoz kapával, és fejbesomod a kutyát.

10 éve ez károkozás lett volna, ma már állatkínzás bűncselekménye, nem kell h. tényleg fájjon is neki.

Ez minden gerinces állatra vonatkozik, megnéztem törvényben. Cső

2010. nov. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!