Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Ettetek már falafelt? Milyen...

Ettetek már falafelt? Milyen volt? És mi van benne?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Csicseriborsó fasírt. Ha jól fűszerezik és friss akkor finom. Ha sokat áll akkor olyan lesz mint a száraz, kemény szivacs.
2011. jún. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg csicseriborsó. Lehet nagyon jól elkészíteni, de a legtöbb gyrososnál elég száraz. Mivel én vega vagyok, mindig azt eszem szinte, ha "gyrosozni" megyünk :)
2011. jún. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, hogy csak nekem nem volt szerencsém. Láttam, ahogy az elkészült falafelt a pultba teszik. Olyan volt, mint a fűrészpor. Nagyon nem ízlett. Fűrészpor, egy adag technocol, és kész is a falafel.

Akkor már inkább karfiolfasírt:)

2011. jún. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! :D
2011. jún. 21. 23:02
 5/5 anonim válasza:
gyros? olyan mintha egy rengeteg liszttel megáldott lapos, UFO alakú zsemlét kibeleznének, teletömik salátával paradicsommal paprikával uborkával avokádóval (nem) meg mindenféle növénnyel aztán telenyomják ketchuppal mustárral majonézzel raknak még húst vagy húspogácsát az olyan mint a pogácsa csak húsból (...) meg sajtot asszem na ennyi a nagy titok.
2011. júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!