Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdtem konditerembe járni,...

Elkezdtem konditerembe járni, és egy kis segítség jól jönne, az ételekkel kapcsolatban?!

Figyelt kérdés

Szóval én nem akarok semmit szedni, mert nincs rá pénzem.

De az étkezéssel nem vagyok teljesen rendbe.

Vagyis úgy nem vagyok rendbe vele, hogy nem tudom, h edzés előtt, és után mit egyek.

Halottam azt már, hogy edzés előtt sót egyek, és ne igyak edzés közbe semmit, ha hazaértem, akkor meg cukrot egyek.

Meg olyat is, h edzés után szőlőcukrot.

Vékonyabb típus vagyok, ezért tömegnövelő edzést csinálok.

Napközben legtöbbet eddig húst ettem, ezért a hasam nőtt, de a karom vékonyabb. De most már megpróbálok szájából készült ételeket, csirkemellet, tojást enni.

Meg még annyi, hogy a disznó húst hanyagoljam, mármint a pecsenyét, csülköt, zsíros sült húsokat?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 8. 12:40
 1/2 dirtboy ***** válasza:
100%

Halottam azt már, hogy edzés előtt sót egyek: nem kell sót enned


és ne igyak edzés közbe semmit:baromság kell inni edzés közben lehetőleg sima szénsav mentes víz legyen


ha hazaértem, akkor meg cukrot egyek: ez nem hülyeség szőlőcukor mehet nyugodtan mert hogy az edzéssel kiüríted a glikogén raktárakat és azt vissza kell tölteni és erre való a gyors felszívódású azaz egyszerű szénhidrátok mint a dextróz is/szőlőcukor/, de nem csak szőlőcukor létezik hanem lehet még maltodextrint vagy a legjobb a vitargo de az már drága lenne,van még fruktóz is de az meg alkalmatlan testépítőknek.


Napközben legtöbbet eddig húst ettem, ezért a hasam nőtt:ez baromság ,nincs ilyen össze fügés hogy húsevéstől nő a has,ha tömegnövelő étrendet csinálod és azt írtad hogy az van akkor ha azt tapasztalod hogy nagyon zsírosodsz vegyél visszább a szénhidrátból és kész a probléma meg van oldva./ki kell tapasztalni azt a ch menyiséget mitől nem zsírosodsz nagyon de tudsz mellet szépen fejlődni/


igen a disznóhúst hanyagold.


olcsó tömegnövelő étrend fő alapanyagai kb. rizs,csirkecomb,hal,power protein,dextróz

2011. okt. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fromjezus ***** válasza:
100%

Annyival egészíteném ki dirtyboy-t hogy olyan nincs h tömegnövelő edzés. Olyan van hogy tömegnövelő étrend és szálkásító.

Az edzés után cukor mellé tegyél egy normális étkezést ami húst tartalmaz.

Ehetsz nyugodtan disznó húst is. Ha esetleg nagyon megugrana a testzsírod akkor inkább soványabb húsok.

2011. okt. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!