Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Igaz, hogy a Mig-Mac menűben...

Igaz, hogy a Mig-Mac menűben levő "husi" porból van?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 19:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%
Big Mac,és nem tartom kizártnak
2011. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%

Természetesen!

Tudod: "Porból lettünk, porrá leszünk!"

2011. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
73%
Ha porból van a mócsing is, akkor igazad van.
2011. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
93%
Sztem nem. Bár valami adalék tuti van benne, de hús is van :D
2011. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem simán lehet. Nagy láncoknál bevett gyakorlat, hogy porítják az alapanyagot, ugyanis így kevesebb helyet foglal és olcsóbb szállítani. De az a por azért húsból készül :)
2011. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
75%
Gondolkozzunk már egy kicsit ha nehéz is! Porítani a húst energia!Az csak drágítaná, és az nem úgy megy hogy a húsporhoz vízet adok aztán hús lesz!Darált húst vesznek üzemektől!
2011. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
49%
Imádom, így rohadtul nem érdekel, miből van! Egyszer úgyis mind megdöglünk! Persze, nagyon egészséges a zöldség és a gyümölcs, csak hát mi is van abban a műtrágyában, amitől ilyen szép nagyra nőnek??? Előbb fogunk kimúlni tüdővalamiben, mit gyomor- vagy bélrákban...
2011. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
80%

Szójából van nagyrészt,hús nincs sok benne,maximum valami vágóhidi hulladék.

De semmivel sem rosszabb egy májkrémnél,párizsinál,virslinél..:) Ha tudnátok mi megy egy húsfeldolgozó üzemben,a kutyátoknak nem adnátok oda

2011. febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
96%
a mindenevő (!!) kutyánk nem ette meg a mekis maradékot (érdekességképpen próbáltuk ki, hogy mit szól hozzá). megszagolta a "husit", majd otthagyta... szerintem ez elég árulkodó, hogy miből lehet...
2011. febr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
94%

A mekis kaja nem egészséges,ez bizonyított!Valakik mégis szeretik az ízek miatt,(én ezt sem értem,de ez az én problémám)!

Az ízeknek mindig ugyanolyannak kell lenniük,ez meg nem oldható meg úgy hogy leszaladok a piacra darált húsért.

Itt be vannak lőve a "cuccok",egyenízű,egyenállagú masszává,ami mindig ugyan úgy sül,ugyan úgy kerül a tálcádra!

Néha még a személyzet is olyan mint egy klónbanda!

Aki ezt az uniformizált gasztrovilágot szereti,annak kedves egészségére,aki meg nem ,az ne menjen oda,mint jómagam!

2011. febr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!