Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Igaz, hogy a Mig-Mac menűben...

Igaz, hogy a Mig-Mac menűben levő "husi" porból van?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 19:06
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
72%
Kötelező megnézni, Super size me; Megetetett társadalom! Ezek választ adnak a kérdésedre.
2011. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
90%
Az előző válaszolónak van igaza.
2011. febr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen. Húspép, amit mindenféle nyeslékből darálnak össze, aztán fertőtlenítik majd színezik és ízesítik.

kb így néz ki sütés és fagyasztás előtt (ez épp a csirke változat)

[link]

2011. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
ó de undorító. dejó hogyutálom az ilyen kaját
2011. febr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kis naív, aki azt írta, hogy darálthúsból van..... Jót nevettem. Aranyos....
2011. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
100%

Mindegy miből van, ha finom :)

Én is imádom, családom is, sőt még a macska is. Jobban szereti, mint a konzerves macskakaják bármelyikét.

Szóval hiába egészségtelen, drága, porból van, meg mesterséges anyagokból attól még finom, úgyhogy havonta 1x belefér.

2011. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
50%

Amit az első pillanattól az utolsóig nem magad állítasz elő, az úgy is biztos tök gusztustalan volt valahol/valamikor úgyhogy igazából tök mindegy, finom és kész.

Én a mátrixban is inkább azzal tudtam azonosulni, aki kellemesen érzi magát a kreált világban a finom kajával, mint azok, akik szakadtan ülnek egy hajóban és taknyot esznek.

2011. febr. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
85%
Állítólag 4 fajta DNS t állapítottak meg benne sertés, baromfi, szarvasmarha és egy ismeretlen. De már olyat is hallottam, hogy hörcsög hús. De én is úgy vagyok vele mint a többiek amikor eszem nem az jut eszembe hogy miből készült hanem, hogy a francba lehet valami ennyire finom :D
2011. febr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
76%
Hörcsöghús? Az ülések meg hangyabőrből vannak mi? :P
2011. febr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
66%
Apámnak egy gyáros haverja megmutatta miből csinálják mostanság a húst... fehér por + csirke lába alján lévő bőrke (igen amivel a szarban tapos a csirke azt eszed) ...és ne csodálkozzatok hogy mennyivel nő minden évben a rákos emberek száma... hülye magyar, meg is érdemli...
2011. febr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!