Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Igaz, hogy a Mig-Mac menűben...

Igaz, hogy a Mig-Mac menűben levő "husi" porból van?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 19:06
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
77%

"Hülye magyar meg is érdemli"

Mert szerinted külföldön hogy van? Elárulom mi még le vagyunk maradva.

2011. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
89%
Apámnak egy gyáros haverja megmutatta... az igeeen! miből csinálják mostanság a húst... fehér por + csirke lába alján lévő bőrke.... ? Talán még speed is van kajámban te igen tudományosan fogalmazó professzor!
2011. febr. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 dodi1881 válasza:
92%
Én nem tudom mi van benne, de sokszor ráharaptam már valami kemény dologra a húsban, és ettől elment az étvágyam. Ízvilágra meg szerintem semmi extra, sem a Meki, sem a Burger King nem kápráztatott el, pedig többször próbálkoztam, azt gondoltam, lehet múlkor nem a legjobb hamburgert ettem, de mind tök egyforma semmitmondó volt, és ráadásul drága is. Szegeden a Mars-téren, a buszpályaudvar mellett a hamburgeres ezerszer jobb, és vagy 3x akkora hamburgert ad, és abban nem volt csontszilánk meg porcogó keverve a húspogácsába.Tehát, saját tapasztalatból mondom, néha a kis hamburgerezőkben sokkal jobb hamburgert lehet kapni, mint az agyonreklámozott gyorséttermekben. Különben, ha megéhezik a család hamburgerre, én inkább lemegyek a henteshez, és ott daráltatok le olyan marha és sertés húst amilyet szeretnék, és az tényleg hús. Abból készítem a hamburgert.
2011. febr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Szóval, örülök, hogy egy ideje már vega vagyok... a tojás meg kapirgálós tyúk alól jön.
2011. febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
53%

Kedves kérdező, nem tudom, hol hallotad ezt a hülyeséget.

Biztos tudomásom van arról, hogy 100%-os marha csirke,vagy sertés húst használnak. Az ilyen nagy étteremláncoknak nagy bukta lenne ha gagyiból állítanák elő a termékeiket. Szigorú ellenőrzéseket kapnak folyamatossan mindig és mindenhol.Az hogy máshol mit koklerkednek az csak egy dolog, igaz az olyanoknak olyan is az íze. A gyorséttermek termékeit pedig nem kötelező fogyasztani, de olyat sem kell mondani amit nem tudunk biztosan.

2011. febr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
94%

Biztos forrásból tudod, hogy 100% húsból van. És azt vajon tudod, hogy mi az amit manapság húsnak lehet mondani? Mert a kutya itt van elásva! Mivel erről pontos adatokat nem tudok mondani, nézzetek utána, érdemes. Saccper ha azt mondják egy masszára, hogy ez hús, annak egy épelméjű embert kb. 30%-át mondaná húsnak, mert van benne bőr, porc, zsír, meg egyéb eselék trutyik. Ezen kívül ott vannak még az elfogadott, ám koránt sem valószínű, hogy túlzottan egészséges E... adalékanyagok, ízfokozók, emulgeálószerek, tömegnövelő anyagok. És akkor a szójáról még nem is beszéltem. És bizony erre rámondhatják, hogy hús.


A szigorú ellenőrzésről meg annyit, hogy ezt is lehet szigorúan ellenőrizni:

(nem állítom, hogy ez van, csak a példa kedvéért)

30% szín hús,

20% zsír,

30% eselék,

20% adalékanyag.


Ha már gyors kaja, akkor KFC, bár gyanítom nekik is meg van a trükkjük, azon kívül, hogy drágább mint a meki.

2011. febr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
0%

"Kedves kérdező, nem tudom, hol hallotad ezt a hülyeséget."

Akkor én meg biztos forrásból mondhatom,hogy ez a válaszoló egy hülye..

2011. febr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
71%
Most megtudhattuk, hogy a csirkéket a talpukon lévő bőrkéért tenyésztik, a többit valószínűleg eldobják. :P
2011. febr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
Kedves S.Rita nem kell személyeskedni, ha olyan okos vagy akkor miért nem válaszolsz a kérdésre. Valószínű , hogy ismerem a Meki rendszerét, nem a hasamra csaptam és úgy írtam ezt. Ha bővebben érdekel akkor a Mc Donald's honlapján lehet, hogy találsz róla ismertetőt. Ha pedig ez sem győz meg akkor A Bpesti központot felhívod és szívesen tájékoztatnak ez ügyben , de ha személyesen keresed meg őket akkor meg is mutatják amire kíváncsi vagy.
2011. febr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
Ha nem látnáf válaszoltam..jah nézzem meg a honlapot:)hát ez tényleg jó vicc...mert szerinted ott az igazat és csakis a szín tiszta igazat fogják mondani és nem hazudnak a képedbe:)légyszives nézd már meg a super sice me-t és ne terjessz el ilyen fasz*ágokat amit még egy hülye be is venne..ezt most tényleg nem bántásból mondom de ha még ezt sem tudod ,akkor téged nagyon durván át fognak bas*ni..előre is sok sikert..
2011. febr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!