Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Milyen gyümölcs való a sangriába?

Milyen gyümölcs való a sangriába?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Narancs,citrom.Lehet más is,ízlés szerint.
2011. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kösz!

Úgy gondoltam, hogy narancs , őszibarack és sárgadinnye. Ez így jó lesz? Szárazpezsgővel lehet keverni?

2011. júl. 6. 20:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dinnye, őszibarack, narancs, vérnarancs... Mi ilyesmiket teszünk bele.
2011. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rum, vörösbor is kell bele. De írd be a google-ba, s ad ki recepteket!
2011. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
A sárgadinnye nagyon jó bele, nagyon érdekessé teszi. Az mindenképpen :) Én még szoktam bele nektarint is tenni, de olyat, ami jó kemény. Mehet bele szőlő is félbevágva, és a görögdinnye sem olyan rossz, csak azzal az a baj, hogy szétesik. Viszont erre van egy jó trükk!! :D Létezik a "meggy kiszedő" :D nem tudom a tudományos nevét :P olyan mint egy pici fagylaltos kanál. Én azzal szoktam kis golyókat kivájni a dinnyéből :) (A sárgadinnyéből is) nagyon gusztusos lesz tőle :)
2011. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

anno kollégiumban két spanyol tanított meg finom sangria-t készíteni. vörösbor + cola + gyümölcsök + cukor + citromlé + száraz pezsgő a végén. arányokra sajnos nem emlékszem.

aranyszabályok:

1) csak friss gyümölcsöt bele, semmi befőtt, aszalt stb.

2) olcsó bor kell bele, de azért szőlőből készüljön

3) igen, nem elírás, cola!


van egy "nem szokványos", nagyon jó sangria recept az első magyar koktélos könyvben, korall sangria a neve, gömbakváriumban kell felszolgálni, van benne kiwi, mandarin, mangó, triple sec, curacao, nagyon látányos

2011. júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Lopótök, így nem kell az üveget felemelni.
2011. júl. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Nagy hülyeséget írok, ha a legkézenfekvőbb, azaz a SZŐLŐ jut eszembe? A sangria végül is egyfajta "murci", csak annál finomabb.
2011. júl. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Maloney válasza:
Görögdinnye (de csak akkor ha Lőrinc még nem hugyozott bele)!
2011. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es:

A sangriába?

2023. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!