Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mogyoróvaj, de hogyan?

Mogyoróvaj, de hogyan?

Figyelt kérdés
sima kenyérre lehet rakni, vagy pirítósra is? akármilyen lekvárral lehet enni?:D ha ettetek már, mi a véleményetek?:)
2011. aug. 5. 18:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Rossz, tömény, ragadós. Kenyérre kis katonákban lehet felkenni, mert nem bírsz többet megenni, egyszerűen a szájpadlásodra ragad meg minden fene. Fél szelet is sok. Én nem tudom, de engem nem fogott meg, maradjon meg csak az amcsiknak
2011. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

kedvenc: kalácsra kenve, banánkarikák a tetején

általában kenyérre kenve reggelire egy bögre tejjel, vagy 1-1 kanállal csak úgy kieszegetek, vagy cookie-t csinálok belőle

2011. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

A mogyoróvaj olyan mint a nutella, csak éppen földi mogyoróból. Piskóta, kenyér, palacsinta, stb.

Hát én nem vagyok tőle elájulva, a szálloda ahol dolgozom minden reggel kiteszi a büfére, de én a földimogyoró ízét sósan szoktam meg, ez meg inkább a sós és az édes közötti átmenet, vagy inkább kicsit édesebb. A magyar szájíznek kissé furcsán hathat...

2011. aug. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
édes?? a mogyoróvaj totál sós
2011. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, kipróbálom :) olvastam, hogy inkább sósabb..ezért félek tőle egy picit:$
2011. aug. 5. 18:12
 6/20 anonim ***** válasza:

Én magában ettem a mogyoróvajat.

Semmire nem tudtam volna rákenni, vagy együtt enni vele, olyan tömény.

De finom egyébként, csak nagyon tömény, fojtós.

És valóban nem édes, hanem sós.

2011. aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem szörnyű! Alig vártam, hogy kipróbálhassam, mert minden filmben ezt eszik. Nagyot csalódtam.
2011. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mi egyszer vettünk,de többet sosem!Nekünk egyáltalán nem jött be.Mi rozskenyérrel falattal a kiskanálból kóstoltuk meg,de nem jött be.A húgomnak viszont ízlett.Elvitte és kikanalazgatta naturon.
2011. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
látom a legtöbbeknek nem ízlett, de most kipróbáltam:D magában nem tudnám töményen enni, de lekvárral finom:)
2011. aug. 5. 18:40
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem isteni!!! Én egyszer vettem (sajnos nagyon drága és nagyon hízlal), kenyérre rákentem, arra baracklekvár, nyamiiiiii :D:D Lidl-ben vettem, mogyoró-darabkák is voltak benne, nagyon jó volt! Igen, tényleg sós íze van, ha lekvár nélkül ennéd kenyérrel, tényleg nagyon rossz íze lenne.
2011. aug. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!