Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mogyoróvaj, de hogyan?

Mogyoróvaj, de hogyan?

Figyelt kérdés
sima kenyérre lehet rakni, vagy pirítósra is? akármilyen lekvárral lehet enni?:D ha ettetek már, mi a véleményetek?:)
2011. aug. 5. 18:02
1 2
 11/20 anonim válasza:
én toast kenyérrel eszem egyik kenyérre a mogyorovaj a másikra áfonyalekvár és így ***** jó : DDD
2011. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én imádom, mindenképp próbáld ki. Sós, ezért magában nem, túl sokat lehet megenni belőle, viszont kenyérrel/zsömlével + eperlekvárral isteni.
2011. aug. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
igen nekem is ízlett, most csak baracklekvárral tudtam megkóstolni de a többit is kipróbálom:P köszönöm a válaszokat:)
2011. aug. 5. 22:19
 14/20 anonim ***** válasza:
Jó az, én szeretem. Bár azért annyit nem tudnék enni belőle, mint az amerikaiak, hogy szinte minden reggelire mogyoróvajas-lekváros kenyér legyen. Nálam nem vált kizárólagossá, néha sima vajjal kívánom inkább a lekvárt, alkalmanként viszont mogyoróvajat is szívesen kenek alá. Nem is baj, mert nálunk sajnos elég drága, a Tesco, Interspar és hasonló szupermarketekben bőven 1000 forint felett van egy üveg, de lehet, hogy már inkább 1500 forint körül jár az utóbbi időben. Egyébként kétféle változat kapható: a sima, ami könnyebben kenhető, illetve olyan, amiben mogyoródarabok is találhatók. Mindkettő finom, de szerintem a simával próbálkozz először! ;)
2011. aug. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
simát vettem, egy bioboltban vettem 930Ft-ért úgyhogy akkor nem volt annyira drága..:D amúgy minden nap több ilyen kenyeret én sem tudnék elképzelni:D
2011. aug. 5. 22:31
 16/20 anonim ***** válasza:
Egy tipp: Lidl-ben időnként akár 500 forint alatt is beszerezhető.
2011. aug. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én imádom, szerintem nagyon finom, olyan, mint amikor ok mogyit kapsz be egyszerre a szádba, főleg a ropogósabb fajta finom.. :) de csak nagyon ritkán eszem (drága és kevésbé adagolható mint a nutella). Meg hizlal is. Viszont én biztosan nem enném lekvárral, az csak elnyomja az ízét.
2011. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mézzel a legfinomabb!
2011. aug. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Fagyi+mogyoróvaj=ISTENI
2011. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem csak úgy magában nagyon rossz, de lekvárral isteni. :D
2011. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!