Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A Lidl-ben van ez a bizonyos...

A Lidl-ben van ez a bizonyos mogyoróvaj, ami nem sós nem édes! Evett már valaki ilyet, én egyszer ettem vendégségben, de azota sehol sem találok. Csak bizonyos idöszakonként van? Ha valaki vett már esetleg lefényképezné nekem az üvegét?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocs, nem tudok most fényképezni, de szerintem te arra a "spéci" amerikai mogyoróvajra gondolsz. Amerika zászló mintás a cimkéje, és asszem a szabadság szobor is rajta van.
2010. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem tudom, hogy van-e. Azt tudom, hogy a Lidlben amerikai napokon van. Tipikus amerikai kaja. Nekem van még egy doboz:D
2010. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen lehet az, de a párom szokott főzni olyan kaját, amibe ilyen magyoróvajat rak, és ő az afrikai boltban szokta venni, nem tudom mi van a cimkéjén.
2010. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudom, melyikre gondolsz, egyszer vettem ott is, de azóta nem láttam sajnos. Egyébként a Tescóban van még rendszeresen egy másik fajta az egzotikus kajás részlegnél, én ott szoktam vásárolni belőle, mert szeretem nagyon lekváros kenyérhez. Csak hihetetlenül ingadozik az ára. Az elején volt 500 Ft körülbelül, legutóbb meg már majdnem 1500 Ft volt egy üveg... :(
2010. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Megkerestem, a Tescóban ezeket figyeljed:


[link]

[link]


Van tehát külön krémes és darabos változata. Én szeretem mindkettőt, egyaránt kenhetők kenyérre.


Egyébként ez a ShopRite nevű amerikai cég többféle termékkel is jelen van most Magyarországon, én vettem már tőlük juharszirupot is, azt speciel a Metróban.

2010. márc. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,sokat segitettetek!
2010. márc. 30. 12:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Amig pennsylvaniaban laktam addig en is gyakran vettem shoprite cuccokat, gyakorlatilag minden van az izzotol az eleszton at az allergiagyogyszerig:D Mondjuk en sosem laktam mo-n, de a barataim azt mondjak, hogy ott a tesco termekek ilyenek. :) De nagyon jo minoseguek a shop rite termekeik, en ajanlom oket mindenkinek
2010. ápr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja es meg megjegyeznem, hogy a smooth peanut butter sokkal jobb, mint a chunky mert sokkal tobb mindenhez jo! Sutikhez is mindig smooth kell, meg a sandwich is jo vele, szoval tobben fel lehet hasznalni:)
2010. ápr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!