Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Ennél nattót? (A kérdés mező...

Ennél nattót? (A kérdés mező tartalmazza a kérdésed, ne a magyarázat! )

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. aug. 10. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
Gusztustalan az a nattó, az uborkának sincs valami bizalomkeltő kinézete, szóval, semmiképpen sem kóstolnám meg egyiket sem!Sajnos, a kínaiak minden sz*rt megesznek...
2011. aug. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, de kipróbálnám. Kísérletező alkat vagyok, nem olyan beszűkült, mint az előző.
2011. aug. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi az, de ha nem mozog, akkor igen.
2011. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
én kipróbálnám, és kedves első: ezt japánok eszik (még mindig nem ugyanaz a kinai és a japán stb.)
2011. aug. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

ennék. jöhet. :)

egyébként szeretem a japán ízvilágot.

2011. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
9%

Hát jó, én meg majd piacra dobok egy kis pácolt macskakakit, biztos szívesen megkóstolják majd azok, akik nem olyan beszűkültek, amilyen én vagyok.Mellesleg, nekem tök mindegy, ki mit eszik, de én akkor sem enném meg, akár tetszik ez másnak, akár nem.

Ó, bocsánat, hogy a nattó dobozán lévő feliratból nem tudtam következtetni, hogy Japán-e, vagy Kínai.De a másik véleményét leszólni felismerhetően Magyar szokás :)

2011. aug. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
És az első válaszod utolsó mondatával bebizonyítottad, hogy te is magyar vagy...
2011. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

Nem, nem ennék semmit ami rohadt, nem eszek penészes sajtokat, aludt tejet vagy mazsolát sem, stb... Nem azért mert beszűkült lennék, csomó mindent megkóstolnék, bár én inkább az ilyesmikre vagyok kíváncsi hogy kutya / macskahús (ha már Ázsiánál tartunk), de olyat nem eszek ami rohadt.

(Amúgy meg a japán írás, pláne nem az ami pont itt a dobozon van, rohadtul nem olyan mint a kínai, de ezt csak úgy mellesleg mondom. :DDD)

2011. aug. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szeretek új ízekkel kísérletezni. Inkább azokat eszem, amiket már megszoktam.
2011. aug. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Én megkóstolnám, még ha undorítóan néz is ki. Végülis, olyanokat is eszünk mi, mint a kovászos uborka, egy külföldinek meg az tűnik undorítónak.


(Sőt, némely külföldi szerint undorító, hogy mi magyarok - kis kezdőbetű, 79%-os válaszoló! - megeszünk olyanokat, mint a csirke zúzája. )

2011. aug. 10. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!