Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A Japánok esznek kutyát,...

A Japánok esznek kutyát, macskát, hímvesszőt?

Figyelt kérdés

Szeretem japánt, és a kultúráját, és én úgy tudom, hogy a japánok nem esznek ilyeneket, akik ezeket eszik a kínaiak, sőt macskát nem esznek biztosan mert egy kedvelt háziállat, és ott van a Maneki Neko. A kutyákat is szívesen tartanak háziállatként, és talán a sokak számára ismert Hachiko is innen származik. A hímvesszőről nem tudok mit szólni.

Normális válaszokat szeretnék kapni, és előre köszönöm őket.


2012. márc. 2. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Esznek érdekes dolgokat, talán a szarvashúskonzerv, medvehúskonzerv is annak tűnhet elsőre, de végül is mások is esznek vadhúst... de iyeneket NEM XD
2012. márc. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem esznek se kutyát se macskát, de a világháború alatt ettek, de ez nem nagy dolog mert a világ számos szenvedő országában volt rá példa, még nálunk is.

Állati hímvesszőt viszont igen, na persze nem mindenki de van rá példa, és ez sem nagy dolog a spanyolok is megeszik a legyőzött bika heréjét. Nálunk videk pedig még sok helyen szokás a kakas nemi-szervét megenni.

2012. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
A japánok nem.Az ő kultúrájuk inkább nyugatias , high-tech fejlett , de a régi értékeik megvannak.Náluk a hal és a rizs a fő étel.
2012. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Második: igen, én egy éttermet arról jegyeztem meg, hogy a főfogásnak a kakasherepörkölt volt írvaxDD de ez itt volt városon xD
2012. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 mustafa33 ***** válasza:
73%
Vaddisznóhere tojással, kárpáti német tájszólásban - ája mit ája (tojás tojással).
2012. márc. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Ezeket a kínaiak eszik, a 'hímvesszőt' kivéve, az fujj. O_O

De Japánban is vannak fura dolgok: pl.: kecskeszalonnás vodka XD de most komolyan náluk létezik ilyen, vagy a tojást szokták "színezni" amitől olyan mintha erek futnának benne végig... De ha rákeresel, megtalálod, remélem tudtam segíteni.

2012. márc. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kakas , bika herét azt Magyarországon is megeszik.
2012. márc. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, a kutyát Vietnámban eszik... :/
2012. márc. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazából a kakas tökét itt is megeszik. Én is megszoktam pörköltben és jó ize van.
2016. szept. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Természetesen, mégpedig éppen ebben a sorrendben!
2018. márc. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!