Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Magyarországon hol lehet...

Magyarországon hol lehet kapni Jalapeno paprikát?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 11. 19:30
 1/7 anonim válasza:

Budapesten, az Ázsia bt-ben, a Fővám csarnok mellett.

[link] itt ha beírod a termékkeresőbe, kidob egy csomó félét.

2012. ápr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már láttam a Lidlben és a CBA-ban is...
2012. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 doboszoli ***** válasza:

Jó pajtásom termeszti,(kizárólag ezt!)én nála veszem.

10 kiló kolbászba:

-2 mokkáskanál érezhető

-3 " csípős

-5 " vadállat

Ha érdekel írj privátot!(talán 4000 kilója)

2012. ápr. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A LIDL-ben nem állandó termék, hanem a nemzetiségi hhetek valamelyikén van csak, kivéve, ha marad!De érdemes utána nézni!

Ja és a TESCO-ban is láttam!Ott pedig az ilyen különlegesebb szószok között valahol a ketchupos-majonézes-mustáros sor másik végén talán.... :D

2012. ápr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tojasleves ***** válasza:

Teszkóban lehet kapni frissen is, 5 db van egy kis dobozkában, olyan 400 forint körül van/doboz.

Kicsit drága, de megéri. Főztünk vaddisznópörit, 15 kiló húshoz 1 darabot tettünk, érezhető volt.

Bátrabbak a tányérjukba tettek 1-1 Gilette-penge vastagságú szeletet, ők sírtak és izzadtak.

Jajj, de hülye vagyok, mi Habanerot használtunk, az erősebb.

Na mindegy, általában, nagyobb teszkókban van. zöldség osztályon, kis dobozkában, ott ahol a különlegességek vannak, mint pl a gyömbér meg avokádó...ilyenek.

2012. ápr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!!
2012. jún. 18. 21:48
 7/7 anonim válasza:
2013. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!